Bravo jtd 77 kw - modul za daljinsko zakljucavanje

Autor ra_two, 21 Ožujak 2013, 19:10:59

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

ra_two

pozdrav! moze li mi tko na ovom forumu reci gdje se nalazi modul za daljinsko zakljucavanje? volio bi da mi netko kaze gdje je smjesten jer mi zakljucavanje ne radi na daljinsko! hvala unaprijed

doko1717

trebao bi biti tamo negdje kod kutije od osigurača svih..meni je zaljepljen sa strane kraj svih osihurača!

brakus64

nalazi ti se desno od osiguraca,,,najbolje ti je nabit glavu u te plastike unutra tj ispod volana i vidjet ces ga negdje ...il je pricvrscen na kablove ili je zalijepljen
mogu ti ja poslikat na svojemu ako ti bi pomoglo sta

ra_two

ajde ako ti nije problem da mi poslikas i posaljes sliku na ovu temu da nemoram bezveze trazit i rastavljat po autu

brakus64












nadam se da ce ti pomoc ako ne obrati se na PM pa ti pomognem

Lija

jarane ovo kod tebe je aftermarket daljinsko cini mi se ?

brakus64

jel bilo original ili ne opet tu mora bit jer je tu sva moguca struja od auta i sve zice dolaze tu i spajaju se na osigurace i releje

golder

Citat: brakus64  u 29 Ožujak 2013, 12:55:45
jel bilo original ili ne opet tu mora bit jer je tu sva moguca struja od auta i sve zice dolaze tu i spajaju se na osigurace i releje
a zasto bi moralo biti tu?
cini mi se da je orginalno kompletno smjesteno u svjetlo kabine.

ra_two

znam di je ta kutija to jest modul za daljensko. ali me jos zanima gdje auto prima naredbu da se otkljuca/zakljuca! gdje mu prima daljinski ic signal kao na tv-u primjerice

brava 312

Pa taj mali modul ima antenu koja prima signal, nije potreban vizalni kontakt da bi radilo.

samba

pozdrav ev da ne otvaram novu temu interesuje me gdje se nalizi modul centralnog zakljucavanja u pitanju je brava jtd  gledao sam gdje su osiguraci al nema ga ima i daljinsko al sam daljinac izgubio znam da ima ispd suvozackog pretinca relej zute boje sa antenom on je valjda za daljinsko al gdje je onaj modul htio bih to da zamjenim nekim drugim pa ako netko zna da kaze zahvaljujem unaprijed
SAMBA

alfaomega

Ako se radi o originalnom zaključavanju skini pretinac ispred suvozača i buš ga odma videl!

samba

aha ok trazit cu ga tamo a orginalno je daljinsko
SAMBA

cupavica lorena

originalno daljinsko nema privjezak nego je u kljucu,ako si imao van kljuca onda nije originalno,na kljucu je otkljucavanje i zakljucavanje auta
ako nemate hobi,kupite fiat

samba

eh to neznam kod mene je bio privjesak i jedna tipka na njemu tako je zakljucavao i otkljucavao a gledao da li je u pretincu suvozaca modul nema nista nisam mogao da ga nadem jesam nasao zuti relej sa antenom odnosno kablom kad njega iskljucim ne radi centralka sad jel to taj modul ili postoji neki drugi
SAMBA