punto hgt subwoofer

Autor boris hgt, 30 Ožujak 2013, 14:29:48

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

boris hgt

Zanima me jeli se može na mjesto od tvornickoga sub-a ubaciti neki jaci i da ga spojim na pojacalo? Ima li netko da je to radio. Ovako mi je zgodnije jer mi ne zauzima mjesto u gepeku. Koji je uopce seriski sub u puntu?  :beer:

cicili

pojma nemam ali po meni nista nema smisla u vezi njega, on ima u sebi neko pojacalo koje daje max 100w. eventualno zamijenit zvucnik ako je proprdio org ali opet pitanje da li ce se nac tih dimenzija..

boris hgt

A nista onda, prodat ovo i igrat se s stakloplastikom.

S16Vt

Citat: cicili  u 30 Ožujak 2013, 20:25:05
pojma nemam ali po meni nista nema smisla u vezi njega, on ima u sebi neko pojacalo koje daje max 100w. eventualno zamijenit zvucnik ako je proprdio org ali opet pitanje da li ce se nac tih dimenzija..

Nema on ni priblizno toliko watii RMS snage. Ako me pamcenje sluzi magnet ima dvije zavonice, i mislim da bi se mogao nagurati drugi (veci) woofer.

cicili

Rekao sam max snaga. :ok:
Po meni je gubljenje vremena bilo sta radit sa njim.

boris hgt

Vjerovatno ću nešto ovako složiti samo moram iskemijati nešto da mi guma bude na dohvat ruke :)

Dalibor

ako imaš sliku tog orginalnog suba stavi da vidimo
kolike velicine je to

XXX-Man

#7
Već je bilo riječi o tome u nekoj temi, tamo sam dao i podatke o originalu....pa potraži malo...
Uglavnom na prepravke originala zaboravi, ništa od toga.
http://www.facebook.com/servis.racunala.pisarovina
>Servis elektronike, raÃ,,unala, mobitela, elektroinstalacijski radovi 098/9408075<

hec

boris hgt vidim da si uzeo hgt-a iz Karlovca jel

boris hgt

Citat: Dalibor  u 31 Ožujak 2013, 21:56:26
ako imaš sliku tog orginalnog suba stavi da vidimo
kolike velicine je to
nemam, ali ću ga prodavati i slagati nešto bolje.

Citat: XXX-Man  u 31 Ožujak 2013, 22:21:06
Već je bilo riječi o tome u nekoj temi, tamo sam dao i podatke o originalu....pa potraži malo...
Uglavnom na prepravke originala zaboravi, ništa od toga.
Odustao sam, sadea sam u potrazi za dva Hifonics Zeusa 12z4 ili dva alpinea SWR-1522D

Citat: hec  u 31 Ožujak 2013, 22:33:02
boris hgt vidim da si uzeo hgt-a iz Karlovca jel
da, to je taj

tempradrifter

možda ima nešto što paše umjesto seriskojg a da nemoraš ništa radit, recimo bmw ima u podu dva suba neka nejaka 20cm i onda recimo earthqake radi sws-8xi zamjenu za to a paše u orginal kutiju

XXX-Man

bmw ima 20cm pa se da neÅ¡to, punto ima 13cm  :facepalm:
Kao što sam rekao, na prepravke se može zaboravit jer nšta od toga...
http://www.facebook.com/servis.racunala.pisarovina
>Servis elektronike, raÃ,,unala, mobitela, elektroinstalacijski radovi 098/9408075<

boris hgt

Odustao sam od toga, slagati ću 2 suba u pod ili od fibera napraviti bunker...