Zamjena original radia za 2 DIN

Autor Stilius, 03 Prosinac 2013, 15:40:55

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

skrooz

Ja sam je stavio na unutrasnju stranu armature kod radia i radi najnormalnije, nema potrebe provlaciti je kroz a stup

AntonioK

Zna li tko di ima uzeti "samo"kavez za 2din radio?

prci9999


Mike20

Prodavač nije baš nešto uvjerljiv, garancije nema nikakve.
Ja ne bih.
Nije neka lova, al svejedno.

prci9999

nisam mislio bas na tog prodavaca,nego opcenito na ta kineska radija od 50,60 -70 dolara-kakvi su kvalitetom,ima li ko kakva iskustva...

AntonioK

Ja sam uzea ovog kineza odličan je :super:
https://www.elipso.hr/audio__video/auto-audio__video/Kaichuang-BX_140/
i tek sam sad skužija kako su mi zvučnici u Bravi u ...

Mike20

Oho, nisam znao da ih Elipso prodaje. Solidna cifra, dosta dobre karakteristike, garancija


AntonioK

Citat: Mike20  u 26 Travanj 2017, 21:57:29
Oho, nisam znao da ih Elipso prodaje. Solidna cifra, dosta dobre karakteristike, garancija
I Chipoteka ih ima:bes.karta,Bluetooth.wi fi, led osvjetljenje...ugodno sam se iznenadio

punto1976

Nemojte se ljutit, ali za te novce ste mogli puno bolji radio dobit, skoro kao original.

AntonioK

Citat: punto1976  u 01 Svibanj 2017, 16:02:09
Nemojte se ljutit, ali za te novce ste mogli puno bolji radio dobit, skoro kao original.
Možda da,možda ne ,ali i onako je to sve kina :to:

Mike20

DA, u biti kako gledaš
Ja bi htio ovakav:

http://www.ebay.com/itm/AUTORADIO-2-DIN-Android-5-1-QUADCORE-Fiat-Bravo-2007-2016-wifi-3g-7-touchscre-/281427891219?hash=item418668d413:g:GXQAAOSw8oFXypG0

Jer na ovih 2300kn trebam kupti kavez i adapter za komande na volanu koji su skupa oko 1000kn, dolazimo do cifre ovoga s gornjeg linka (oko 3500kn), ipak je iz Italije, znači za garanciju nije daleko za slati, a i ona je 2 godine ak se ne varam

AntonioK

Da li je taj bolji zato Å¡to se uklapa u interijer bez dodatnih ulaganja ili zbog neke druge stvari?

Mike20


punto1976

Od kojeg bolji? Od ovog iz elipsa ili Chipoteke sigurno puno bolji jer sam gledao tog malo u dućanu i kad sam ugradio u auto ovog koji je iz Italije ne mogu se mjerit po slici i brzini rada. samo što smo mi taj platili 2500 kn, a ne 3500, a to je isti radio.

AntonioK

Citat: punto1976  u 03 Svibanj 2017, 15:02:57
Od kojeg bolji? Od ovog iz elipsa ili Chipoteke sigurno puno bolji jer sam gledao tog malo u dućanu i kad sam ugradio u auto ovog koji je iz Italije ne mogu se mjerit po slici i brzini rada. samo što smo mi taj platili 2500 kn, a ne 3500, a to je isti radio.
A jesi li probao brzinu ovog iz Elipsa?
Kad ga ukljućim upali se logo Fiat i zeleni čovječuljak znaći nema čekanja odma poćme sa radom.
Bluetooth-Wi fi-dvd
mp3-mp4 uopće nema učitavanja krene reprodukcija nečega is prve
O iGO navigaciji da ne govorim ... a tek zvuk i Eq :super: po mom je razlika jedino to što se taj lakše uklopi u masku Brava , a ovome triba zajebancije