Kupovina Fiat Punta

Autor S.O.K.O.L.S.K.I., 05 Siječanj 2014, 00:45:21

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

S.O.K.O.L.S.K.I.

Nemam blage, samo znam da sam saznao preporuke kaj sam tražio i da sam kapario kola. Kad se sve rijeÅ¡i, pikčrÅ¡ u zasebnoj temi  :mjuza:

S.O.K.O.L.S.K.I.

Na opće razočaranje, punto koji sam htio kupiti ima nerjeÅ¡ene odnosno mutne papire. Naime, dobivem je u zamjenu i doplatu za skuplji auto. Vožen je na punomoć s varaždinskim tablicama dugi niz godina i u meÄ'uvremenu je prvotni vlasnik umro, njegov nasljednik sada osporava na sudu kupoprodajni ugovor i traži auto natrag. Shi* happens ali ovako neÅ¡to od poznate osobe stvarno nisam očekivao  :box:

Baso_1990

aj da sam i to dozivija da neko na sudu trazi punta nazad :D

S.O.K.O.L.S.K.I.

Ma to ne mogu ni prepisat kad ovaj od kojeg sam htio uzeti nije prenesao na sebe a ovaj od kojeg je uzeo je umro.

casual

Citat: Baso_1990  u 17 Siječanj 2014, 13:13:56
aj da sam i to dozivija da neko na sudu trazi punta nazad :D

traže ljudi bilo kaj, samo da sjebu nekoga i opet zarade prodajom
skroz normalna pojava u hrvatskoj

eLaCiD

Citat: S.O.K.O.L.S.K.I.  u 17 Siječanj 2014, 14:00:45
Ma to ne mogu ni prepisat kad ovaj od kojeg sam htio uzeti nije prenesao na sebe a ovaj od kojeg je uzeo je umro.

Ne kužim, ako ima punomoć odete kod javnog bilježnika i ovjerite kupoprodajni ugovor. On temeljem punomoći prodaje, ti kupuješ. Imaš kupoprodajni ugovor, imaš papire (nadam se da imaš) i odeš na murju prebaciti auto na sebe i uzet nove rege. Stare nek on vraća u Varaždin.
Gdje je tu problem?
098  38 77 11
elacid@net.hr

S.O.K.O.L.S.K.I.

Zavrzlama na sudu i neću se petljat u to, ima drugih puntića.

galaxy_s

LP svima. Zanima me vaše mišljenje oko sljedećeg auta: http://www.njuskalo.hr/auti/fiat-punto-sporting-1.2-16v-oglas-10745218
danas ga isprobao i čini se ok. Spustio cijenu na 16500 kuna i prodavač plaća prijepis i stavlja novi akomulator za svaki slučaj. Hvala unaprijed i isprike ako sam pogrješio oko teme novi sam.

miki_zg

Po mom misljenju, da ga dotjeras u top stanje trebas uloziti previse. Moras znati da je auto tvrd za voziti se, i mislim da ima dosta km za takav motoric. Sto se opcenito motora tice nznm ti reci nista jer je kod mene noviji model i jaci motor. Jedino znam da ide ok, i da je nenormalno tvrd, nije za nase ceste nikako. Moras u glavi bit normalan da ga vozis polako jer se auto toliko jako vrti da uvijek vuce da ga stisces, i kad ga stisnes onda skace lo cesti radi pretvrdog ovjesa.potrosnja je relativno prihvatljiva bar kod mene.

galaxy_s

taj auto bi koristio za relacije novi zagreb- vrapče i povremeno zagreb - varazdin. to je kao auto za prvu silu a kasnije bi ga prodao, kroz 6 mjeseci... jel se ikako isplati ili da probam cijenu rusiti jos?
ps hvala na odg

E30 Freak

Auto je stvarno tvrd , tolko je tvrd da cijeli proÅ¡kripi iznutra i nema rjeÅ¡enja kako ga utiÅ¡tai osim da kupiÅ¡ subbwofer i pojačalo i metneÅ¡ u gepek  :D . Kaj se tiče performansi tu nemam riječi vrti se ko zvrk i ide ali se i lako izokrene  zbog svo kamenog ovjesa i grbavih cesta. NaÄ'i neÅ¡to viÅ¡i pitomije.

galaxy_s

Citat: E30 Freak  u 23 Veljača 2014, 23:35:50
Auto je stvarno tvrd , tolko je tvrd da cijeli proÅ¡kripi iznutra i nema rjeÅ¡enja kako ga utiÅ¡tai osim da kupiÅ¡ subbwofer i pojačalo i metneÅ¡ u gepek  :D . Kaj se tiče performansi tu nemam riječi vrti se ko zvrk i ide ali se i lako izokrene  zbog svo kamenog ovjesa i grbavih cesta. NaÄ'i neÅ¡to viÅ¡i pitomije.
zapravo ima subbwofer ugraden  :D

E30 Freak

Znam da ima i to od 100w to je serijski i nije ti dovoljan vjeruj mi na riječ ispod 500w niÅ¡ta ne pomaže  :yahoo: . Ako oćeÅ¡ neÅ¡to približnih performansi probaj punta 1.6 naći u dobrom stanju ili ak oćeÅ¡ auto kupim BMW  :formula:

galaxy_s

Citat: E30 Freak  u 23 Veljača 2014, 23:39:05
Znam da ima i to od 100w to je serijski i nije ti dovoljan vjeruj mi na riječ ispod 500w niÅ¡ta ne pomaže  :yahoo: . Ako oćeÅ¡ neÅ¡to približnih performansi probaj punta 1.6 naći u dobrom stanju ili ak oćeÅ¡ auto kupim BMW  :formula:
hehe kupio bi ja svasta da trenutno imam love.sad trazim samo privremeno rjesenje

E30 Freak

Punto taj može biti privremeno rjeÅ¡enje ali s njim dobivak dugotrajno oÅ¡tećenje sluha.  :funny: