Kupovina Fiat Punta

Autor S.O.K.O.L.S.K.I., 05 Siječanj 2014, 00:45:21

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

galaxy_s

Citat: E30 Freak  u 23 Veljača 2014, 23:42:13
Punto taj može biti privremeno rjeÅ¡enje ali s njim dobivak dugotrajno oÅ¡tećenje sluha.  :funny:
jel bi ga uspio kasnije utopit nekom za 1000 eura barem  :D

E30 Freak

Definitivno bi. Ima mladih vozača koji traže takve jurilice za prvi auto. Ćak i više para bi dobio.

galaxy_s

Citat: E30 Freak  u 23 Veljača 2014, 23:45:13
Definitivno bi. Ima mladih vozača koji traže takve jurilice za prvi auto. Ćak i više para bi dobio.
i ja sam mladi vozac :D a mogo bi ga onda privremeno uzet ako uspijem cijenu jos malo srusit

E30 Freak

A jbg onda ga nećeš prodavati , ne žeim te omalovažavati ali za taj auto moraš imati spretne ruke. S takvim autim anajćešće mladi zvrše u jarku , stupu ili TRAMVAJU.

galaxy_s

Citat: E30 Freak  u 23 Veljača 2014, 23:48:25
A jbg onda ga nećeš prodavati , ne žeim te omalovažavati ali za taj auto moraš imati spretne ruke. S takvim autim anajćešće mladi zvrše u jarku , stupu ili TRAMVAJU.
kuzim tvoj stav sve ok. dosta dugo vozim maminu fabiu i glupiro sam se sa njom i skoro imao par saobracajki pa sam se naucio vozit po pravilima i ne divljat.ono stvarno pazim kak vozim  :)

E30 Freak

Fabia i ovaj mlinac nije isto al ok. Ovaj mali Puntač te vuče da ga stišćeÅ¡. Ako ti se tolko jako sviÄ'a uzimaj i ako znaÅ¡ da ga nećeÅ¡ dugo imati jer stvarno je tvrd. JA se vozim redovito u njemu i planiram kupiti kosmodisk za kičmu.

galaxy_s

Citat: E30 Freak  u 23 Veljača 2014, 23:55:58
Fabia i ovaj mlinac nije isto al ok. Ovaj mali Puntač te vuče da ga stišćeÅ¡. Ako ti se tolko jako sviÄ'a uzimaj i ako znaÅ¡ da ga nećeÅ¡ dugo imati jer stvarno je tvrd. JA se vozim redovito u njemu i planiram kupiti kosmodisk za kičmu.
ma sve ok. planiram ga kroz 6 mj prosljedit dalje i kupit novije nesto.fala na odgovorima

E30 Freak

Onda sretno ti bilo puno sretnih KM   ;)

galaxy_s

nadam se da bude :D  fala ti

M.P.

Citat: miki_zg  u 23 Veljača 2014, 23:09:33
Po mom misljenju, da ga dotjeras u top stanje trebas uloziti previse. Moras znati da je auto tvrd za voziti se, i mislim da ima dosta km za takav motoric. Sto se opcenito motora tice nznm ti reci nista jer je kod mene noviji model i jaci motor. Jedino znam da ide ok, i da je nenormalno tvrd, nije za nase ceste nikako. Moras u glavi bit normalan da ga vozis polako jer se auto toliko jako vrti da uvijek vuce da ga stisces, i kad ga stisnes onda skace lo cesti radi pretvrdog ovjesa.potrosnja je relativno prihvatljiva bar kod mene.

ma to je ništa km za dobro održavani fire motor. velika većina ih ima i preko toga km, samo šta piše 120xxx km.

Citat: galaxy_s  u 23 Veljača 2014, 23:57:38
ma sve ok. planiram ga kroz 6 mj prosljedit dalje i kupit novije nesto.fala na odgovorima

oglas mi se čini baš korektan, još ako kažeš da si ga probao i tvrdiš da je ok, nemaš se šta mislit.za 6 mjeseci ga fino operi, namaži gume, fino ga poslikaj i još ćeš zaradit na njemu.

galaxy_s

Citat: M.P.  u 24 Veljača 2014, 00:54:00
ma to je ništa km za dobro održavani fire motor. velika većina ih ima i preko toga km, samo šta piše 120xxx km.

oglas mi se čini baš korektan, još ako kažeš da si ga probao i tvrdiš da je ok, nemaš se šta mislit.za 6 mjeseci ga fino operi, namaži gume, fino ga poslikaj i još ćeš zaradit na njemu.
jel previse 16500kn? i kolko izade porez,prijepis i to ako znas?

M.P.

auto je registriran skoro godinu dana, još ako može potrijepit računima sve navedene servise i rad na njemu, kažem ti da se nemaš šta mislit. a neke sitnice tipa sjedalo, hauba i slično nek te ne brinu, auto ima 14g, nije nov.

cijene ti nemam pojma.

galaxy_s

Citat: M.P.  u 24 Veljača 2014, 01:14:02
auto je registriran skoro godinu dana, još ako može potrijepit računima sve navedene servise i rad na njemu, kažem ti da se nemaš šta mislit. a neke sitnice tipa sjedalo, hauba i slično nek te ne brinu, auto ima 14g, nije nov.

cijene ti nemam pojma.
racune nema jer je na "crno" raden veliki servis ali ima sve stare dijelove pokazao je danas.fala na odg
na 190tkm je raden servis

ivanm

al te felge su sa fiata 132  :facepalm:

miki_zg

Ja ga imam ide ko zvrk jer je 1.4 16v trosi ko upaljac i neplaniram ga prodavati. Ako bi uzeo auto privremeno uzmi ga ali uzeti sportinga onakvog sa slike pa ga dotjeravati da bude u dobrom stanju je neisplativo. A ovako privremena opcija je ok.