Brava 1.4 - Lampica akumulatora i ne radi servo

Autor Maestro, 19 Siječanj 2014, 16:48:33

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Maestro

Alo ekipa meni se ovo sinoc desilo, taman nekih 200 metara od kuce upalila se lampica akumulatora i servo isto otkaza. Nisan neki strucnjak za aute pa da vas pitan sta bi to moglo bit i koliko novcano :)

the-rider

vjerovatno ti je remen pao, sad zasto...
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

simpatico

meni se desilo prije dvje godine,i vratio sam ga.Vozio par kilometara i opet.Dovukao ga do majstora,konstatovali smo da je otišla,odnosno blokirala remenica na alternatoru.Morao sam i remen promjeniti jer ga je oštetilo prilikom slijetanja

simpatico

novčano,pa remenica je 60 maraka,remen 30 i ruke 20(provjerio sam sad,do mene gdje radim je radionica).Mi ovde računamo 1 marka=4 kune , pa skontaj

the-rider

njegov je 1.4, nema kvacilo na remenici kao jtd
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

chico2288

A ne treba nužno značiti da je remenica blokirala..možda je samo pukao remen ili je problem u remenici servo pumpe.

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk 2


alfaomega

Pogledaj jel remen na mjestu, a vjerojatno ga nema obzirom da si izgubil servo, potom probaj rukom okrenut alternator i servo pumpu, ako se sve vrti nije zači zablokiralo stavljaj novi remen i gas. Jedino kad ga zapališ ostavi ga da radi i gledaj remen da ti na jednoj strani se ne počne trošit ako ti se troši znači da je otišel rolica remena.

simpatico

 the-rider,u pravu si ,kasnije mi je to na pamet palo,nisam ni obratio pažnju koji je model kod njega

Maestro

Evo sve je sreÄ'eno, naime remen alternatora je ispa i pritom su otiÅ¡li ležajevi, sve rijeÅ¡eno za 280 kn :)

alfaomega