Bravo 1.6 16v - pumpa goriva

Autor filipkc, 05 Veljača 2014, 22:13:55

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

filipkc

jedno pitanje,dok dam kontakt cujem pumpu dost je glasna i kak pumpa tak sve teze i teze vrti,i ne pumpa dok svaki put dam kontakt nego dok vjerojatno izgubi pritiska,a znam opet da kod nekih auta pumpa zuji dok se svaki put da kontakt i ravnomjerno,a ova moja sve slabije i slabije,i auto ne vuce dobro,nema snage,trebala bi pumpa goriva druga ili ima jos neka caka?

alfaomega

Prema opisanom ti trebaš definitivno drugu pumpu!

filipkc

i mislil sam da ga pumpa muci,hvala  :resp

franjo-fritz

Prvo probaj očistiti pumpu...koja god je auto???
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

filipkc

jesam,i probal sam otpojiti crijevo od dovoda i slabo baci,dok stavim patentklijesta na odlaz iz letve onda bolje radi,ima bolje susa,al dok maknem slabije radi,godina je 97,jedino nisam rezervara skidal i pral kad nije bilo dolje smeca niti nije bilo sito na pumpi zmazano jako  :tres:

franjo-fritz

Onda banana druga pumpa nema druge
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

seicento1999

Imam ti ja novu pumpu kupio sam novu al nije bilo do nje bilo mi je do Å¡prica pa ako ti bude trebalo javi se

filipkc

znam da je dusu ispustila
je problem je u tome kaj si ti daleko previse,ja sam iz koprivnice,a rabljenu necu kupovati jer znam kakvi problemi mogu biti,a nova mi u autodjelovima dojde oko 400kn i rabat 40 posto tak da mi je povoljnije,i jos jedno pitanje,kaj se tice marke pumpe,jel bitan proizvodac ili nema veze koji je proizvodac  :D

seicento1999

nemoj kupiti svakakvu pumpu bolje ti je platiti malo skuplje pa nemas problema

filipkc

znam,jer sam znal imati iskustva makar sam i rezervar skidal i cistil ga,pral s minivasom i susil par dana i da je za par godina opet pumpa dusu ispustila,al uzel sam neku jeftinu uvijek jer malo ljudi odrzava svoja vozila kak treba,nazalost  :haha6:

seicento1999

a znam sve mi je to poznato  ;D

filipkc

nist budem uzel malo skuplju i kvalitetniju i onda samo po gasu :)