Fiat Doblo 1.9D Km-h sat

Autor Vlado SK, 18 Veljača 2014, 18:49:34

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Vlado SK

Pitanje u vezi km-h sata!
koega je kupio Fiata Dobloa 1.9D, 2002.god putnicki i ima onaj glupi kmh sat bez obrtaljke i temperature!
on bi to promijenio pa me zanima od kojeg modela pase kmh sat sa obrtaljkom i temperaturom u taj auto??

devaST

Neznam koji ti pase ali ako pase od punta mk2a 2000-2003 god ja ti imam jednog sa dirima, a ako pase od mk2b imam ti bez diri ali sa temperaturom. Mk2b je od benzinca ali ima sve ja milim ledice koliko se da vidit, a mk2a nesicam se vise

Sent from my GT-B7510 using Tapatalk 2


Vlado SK

cini mi se da bi mogao pasat od punta ali nisam bas siguran, zato pitam! meni osobno ce sad u skoro vrijeme trebat isto takav sat sa obrtaljkom i temperaturom. i to od Punta mk2a 1.9JTD pa ako netko ima nek se javi na pm! :D

devaST

Cuj probaj saznat jeli igra tabla od punta ulogu benzin/dizlo ako nije ja ti imam od mk2a sa okretajima i temperaturom

Sent from my GT-B7510 using Tapatalk 2


Vlado SK

Neznam dali su satovi u potpunosti identicni, mislim da je razlika benz-diesel ta sta sat kod benza nema lampice od grijaca a diesel to ima! nisam siguran jesm u pravu ili ne, mozda netko zna?? :82:

Vlado SK

Kolega Deva i ja smo zakljucili da su satovi identicni, e sad sljedi pitanje:

Dali pase sat sa benzinca na diesela i obrnuto?? na satovima su sve moguce lampice i pokazivaci! jedino me zanima dali benzinac ima nesta sta diesel nema ili obrnuto!

DinoG

Na puntacima su isti, skala ide do istog broja obrtaja i ostatak je isti