Fiat Bravo - Krpanje boje

Autor BravoGT, 06 Ožujak 2014, 20:48:22

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

BravoGT

Pozdrav ekipa  :)

Ovako na mojem Bravu se oljuštila boja ili lak ne znam. Zanima me dali ja mogu popravit samo taj dio farbe ili treba farbat kompletni taj dio? Npr. na prednjoj haubi se oljuštilo na vrhu kod onih špricaljka za staklo, dali ja sada moram kompletnu haubu farbat ili se mogu pofarbat na novo samo ta mjesta koja su oljuštena?
Neki su mi rekli da se sve mora, neki da se mogu farbat samo ta oljuštena mjesta...
Ne vozi ispred mene, moĹžda te neÃ,,‡u slijediti… Ne vozi iza mene, moĹžda te neÃ,,‡u voditi… Samo vozi samnom i budi mi prijatelj. <3 Bravo <3

dox666

Ako bojaš samo dio, vidjet ce se ali i to ovisi od majstora do majstora. Moje misljenje-bolje komplet element ofarbat, dodje ti oko 700 kn

alfaomega

Ljušćenjem laka oštećena je boja ispod tak da moraš sve lakirat.

fiat_fan

Nemoguće je riješiti a da se ne vidi. Tu gdje nedostaje boje vjerojatno će morati prekitati da ne bude neravno, a da samo to prelakira vidjela bi se drukčija nijansa boje. Nadalje, moguće je da se kasnije može oguliti još negdje, pa ćeš opet morati u trošak. Ovako riješiš komplet haubu i miran si.
NaÄ'i samo nekog tko će maksimalno pogoditi nijansu boje, da ne odstupa previÅ¡e od blatobrana.

danci1993

moze ti se samo taj dio, to se zove uspric, samo ovisi kak ce lakirer smjesat boju, i da farbas cjeli element opet ako ne pogodi boju odudarat ce od blatobrana, branika itd, ako pogodi svejedno je oce bit uspric ili cjeli komponent tj hauba u tvom slucaju

BravoGT

Znaci moze se  :) Meni je bitno da to rijesim da ne počme ržavit a sada dali ce majstor pogdit nijansu to nije bitno

:partytime

Hvala  :resp
Ne vozi ispred mene, moĹžda te neÃ,,‡u slijediti… Ne vozi iza mene, moĹžda te neÃ,,‡u voditi… Samo vozi samnom i budi mi prijatelj. <3 Bravo <3