Punto JTD Ventilator

Autor Mahoney, 10 Lipanj 2014, 23:07:44

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

vlatko11

Citat: Mahoney  u 22 Lipanj 2014, 19:31:48
Sinoc sam postigao 3/4 temperature na skali,mislim da je ipak pumpa u kvaru,kad vozim na 3,5-4k obrtaja(ili stoji u leru na tim obrtajima)  temperatura se vrati na pola i ventilatori se ugase.Prijedlozi?

Znaci,sad kad si vratio u "originalno" stanje instalaciju temperatura "divlja". Onda ocigledno prijasnji vlasnik je znao sto radi i nije bez veze pospajao ventilatore kako je pospajao. Zanimljivo,e sad zasto je tako to je drugi par carapa koji treba skuzit. Da se mene pita (a nepita se) vratio bi kako je bilo  i furao dok ide. Jer ipak onako je bilo ok.

Mahoney

Ni blizu ok,kada su se palili ventilatori palio je motornu gresku,definitivno nije bilo ok.Grijao se jer mu je falilo vode,popustila selna na povratu na boci i voda izasla.Sad je sve u redu,ali cu ipak pregledati kakva je pumpa onako radi reda  :D

vlatko11

Citat: Mahoney  u 23 Lipanj 2014, 12:42:05
Ni blizu ok,kada su se palili ventilatori palio je motornu gresku,definitivno nije bilo ok.Grijao se jer mu je falilo vode,popustila selna na povratu na boci i voda izasla.Sad je sve u redu,ali cu ipak pregledati kakva je pumpa onako radi reda  :D

Hmm a jbg do sad nisi navodio da pali lampicu greske.... Probaj provjerit i da li ti je mozda hladnjak negdje zastopan.

Mahoney

Zaboravio jbg,hladnjak je star oko godinu dana,nov uzet nakon sto je stari pukao negdje.Negdje mi trosi vodu,moram to provjerit,nema znakova curenja,ulje je crno,kolicina ulja je ista,ne izlaze baloncici na bocu.Moguce je da je bio prazan pa sad dosipam dok se sistem ne napuni,vidjet cemo.Nemam vise ideja  :D

vlatko11

Mozda brtva glave. Dali na prvom paljenju motor tetura s obrtajima ili prekida?

Mahoney

Pustao je vodu na povratnom crijevu,sad je sve ok.Jos klimu osposobiti i spreman za ljeto :D Nadam se da ce je uspjeti srediti,ovo je 3 put da je punim,uvijek iscuri  :facepalm: .Sutra cu kupiti drugi hladnjak,izgleda da je ovaj probusen,mamu mu njegovu  :box: ...