Pojačalo od Gitare

Autor Peky206, 28 Srpanj 2014, 13:26:13

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Peky206

Bok svima,

Evo tražia san i nigdi naša nisan pa ni tu "pojačalo od Gitare" da je netko možda spoio ili bi tia spojit u svoj auto :) ..

Imam Punto mk1 ofc  :ok: i zanima me da li se može kako spojit pojačalo od gitare u auto..  Trenutno imam samo zadnje zvučnike neke live.. prednji su mi crkli... pa prije nego to zamjenim ( kupim novo ) da zadnje prebacim sprida a pojačalo stavim ozada..

Da li je to moguće? i kako riješit taj " problem " ? .. Akumulator koji bi bia dovoljan za to itd šta sve već ide uz to..

HVALA UNAPRID


P.s spec pojačala:
Rated Power Output
    15W
Nominal Input Level
    INPUT (CLEAN channel): -10 dBu/1 M ohms, AUX IN: -10 dBu
Speaker
    20 cm (8 inch)
Controls
    POWER Switch, SELECT Switch, POWER SQUEEZER Switch, VOLUME Knob, TYPE Switch (OVERDRIVE, DISTORTION, METAL, METAL STACK), GAIN Knob, VOLUME Knob, BASS Knob, MIDDLE Knob, TREBLE Knob
Indicators
    CLEAN Channel, LEAD Channel
Connectors
    INPUT Jack (1/4" phone type), AUX IN Jack (Stereo miniature phone type), RECORDING OUT/PHONES Jack (Stereo 1/4" phone type)
Power Consumption
    18 W

Boxer

zaboravi u startu... gittarska pojačala imaju sasvim drukčiji opseg zvuka, zvučnike, sve...
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

zzip

ne vidim zašto bi se išao uopće igrati sa time kad imaš pojačala za auto koja sasvim dobro rade već od 300kn...

devaST

A imas za tu lovu (300kn) solidnih elipsa za kupit.
Sent from my Nokia Lumia 630 using Tapatalk

Peky206

#4
Aha, ok ok :) .. ma znam to za pojačalo zvuk, itd itd :) sviram već ohoho.. nego me samo zanimalo da li je to kako moguće.. :) .. A zasigurno ću nabavit neki od 300 kn sa nekim Stock zvučnicima čisto da drma tekice..

P.s znači neko pojačalo cca300kn, i prednji i zadnji zvučnici neki.. spojit to je sasvim ok ?