Fiat Stilo JTD - Remenica alternatora

Autor draĹžen, 12 Rujan 2014, 16:24:30

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

draĹžen

Imam stilo jtd i Å¡rota mi kad ga upalim par sekundi u predjelu alternatora. Sad ke zanima kad sam veliki servis radio sve sam rolice i spanere promijenio. Jel postoji spaner klinastog? Sta ga Å¡pana? Remenica alternatora? Nju nisam mijenjao a ostalo jesam. Hvala na odgovoru.

sime

Postoji ti španer kanalnog remena, i njega je trebalo mijenjati na velikom servisu. Remenica alternatora u jednom smjeru ima prazan hod a u drugom je pogonska, zna blokirati pa remen skakuće i zvrkuće kad se to dogodi.

draĹžen

Napravio sam veliki servis i sve mijenjao osim remenice alternatora. Simptomi su baš takvi kakve spominjes.

stilista

to ti je majstor trebao pogledat da vidi u kakvom je stanju jer mislim da moras sve ispocetka radit ako je zelis zamijenit.....i taj dio dosta i kosta.....racunaj sa cca 500 kn  :/

draĹžen

Nista,vozim njemu jer mi je dao godinu garancije na veliki servis. Nek sad mijenja a ako remen treba nek radi o svom trosku. Mislim da ne treba mikroremen mijenjati. Remenica alternatora je od 400-450 kn.

the-rider

nema veze alternator sa zupcastim, samo se skine mikroremen kad se skida alternator
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

draĹžen

Da. Kad je veliki servis raÄ'en trebao je i remenicu mijenjati. A sta se može. Zamijeniti cu ju sad.

the-rider

ne mijenja se to na servisu, nego kad rikne, najbolje mijenjati preventivno sve dijelove na autu  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

sime

Točno tako, ne krivi majstora, ne mijenja se to na velikom servisu nego kad rikne.

draĹžen

Mikroremen mi je novi. Od velikog servisa imam 8 tkm. Ne treba ga mijenjati? Struganje remenice ga ne moze ostetiti?

the-rider

ako nije ostecen ne
ne struze remenica nego kvacilo u njoj, to nema veze sa remenom, osim ako se ne raspadne do kraja pa padne van i osteti remen
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

stilista

tako onda ne bi trebao mijenjat niti remen jer je vizualno u redu..........pa kad sve ode u krasni klinac onda je kriv talijanski fus i nekvaliteta  :facepalm:

ps sad vidio da spominjete remenicu alternatora a ja cijelo vrijeme mislio na remenicu radilice ;)

draĹžen

Ne. Auto stoji i ceka majstora. Ne zezam se s time. Nasao sam remenicu za 350 kn INA u auto kresi. Dobio na popustu. Danas majstora dogovarao. Ovaj sto je veliki servis radio me odyebao. Nece me vise vidjeti. Kaze da on to ne radi. Neda mu se

the-rider

a velikog posla, dva sata posla max  :rofl
samo treba imati kljuc za remenicu

stilista zasto bi mijenjao novi remen, ako je ostecen to se odmah vidi, drugo je kad je star remen
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

stilista

ma komentiram situacije kad ljudi ne postuju servisne intervale jer na prvu remenje izgleda u redu  pa kad pukne ili preskoci onda je netko drugi kriv.....a novcanik nikad prazniji, zbog ustede od cca 300 ojera u 8 godina  ;)