Stilo sa foruma (oglas)

Autor tupi kut, 02 Siječanj 2015, 00:47:50

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 7 Gosti pregledava ovu temu.

tupi kut

miki ZD

aquarius017

Da li je nekome s foruma poznat ovaj auto?

http://www.njuskalo.hr/auti/fiat-stilo-1.9-jtd-multijet-posebna-oprema-jedinstven-hr-oglas-14378489

Razmišljam o prodaji mojega sa petero vrata i kupnji ovakvog ili sličnog primjerka...

tomislav_vg

Izgleda super....jedino mi je unutraÅ¡njost  :brulj

Super stvar je Å¡to je regan godinu dana
Better one day in FIAT then a life in VOLKSWAGEN!!!!


                                                          Punto Freak!

alenzg

Lijep primjerak ali moraš debelo spustit cijenu. Ja sam svoj defakto isti prije godinu dana platio 4700 (ok nema kožu i ksenone ali ima senzore parkirne i panoramu) i mislim sad da sam ga debelo preplatio, uzevši u obzir još i prijenos 5 % (oko 2000 kn), i da sam morao napravit veliki servis i da mi je otišlo nakon mjesec dana kvačilo i dvomaseni u kompletu, tako da me je na kraju izašao 6700 :( Plus sad još nedavno neki nosač motora 500 kuna i termostat 900...

irv

Po meni svaka "dobra" cijena nije bez razloga, ti si nažalost to na svojoj koži osjetio i skupo platio!
Ovaj multijet izgleda dobro sačuvano, jedino me malo km je*u, zar je moguće da ti auti imaju tako malo km?? ipak je to diesel 10g star...  :neznam:
ili sam ja možda lud što sam zadovoljan svojim koji ima 260 tkm i vjerujem da su točni!

a i ta koža je original?? meni to sliči na navlake... ostalo je dynamic oprema + dodan tempomat!


M.P.

Citat: irv  u 16 Ožujak 2015, 14:56:37
Po meni svaka "dobra" cijena nije bez razloga, ti si nažalost to na svojoj koži osjetio i skupo platio!
Ovaj multijet izgleda dobro sačuvano, jedino me malo km je*u, zar je moguće da ti auti imaju tako malo km?? ipak je to diesel 10g star...  :neznam:
ili sam ja možda lud što sam zadovoljan svojim koji ima 260 tkm i vjerujem da su točni!

a i ta koža je original?? meni to sliči na navlake... ostalo je dynamic oprema + dodan tempomat!



imam ja doma jednog dizela, 8g starog, sa 75tkm ( auto smo nov kupili ). auto ide samo na putovanja, po gradu se praktički ne koristi. zvuči čudno, al da, ima i takvih ;)

alenzg

Sve je stvar ponude i potražnje, kad sam ja kupovao prije godinu dana na Njuškalu je bio samo taj moj, registriran godinu dana skoro, za 4700 i jedan istog godišta i kilometara, sa slabijom opremom, neregistriran za 6000. U tom kontekstu činilo se da je dobra cijena...Danas ih pak na Njuškalu imaš slovom i brojem 13, već od 3600 eura, čak i 2006. godinu redizajn sa 150 KS. Tako da mi se sad čini da ovo nije baš dobra cijena, ok imaš i skroz suludih gdje tip traži za 2004 i 250 tisuća km iste novce, ili Schumacher edition, po mojem samo lijepa boja, aluminijske papučice i potpis od Schumachera, 2005, a tip traži 6500...prodat će ga tako kad ja postanem papa:)

M.P.

cijena ništa ne znači ko ni broj km, to je sve relativno i praktički nebitno, a sliku polovnog auta 90% ljudi formira baš prema ta 2 parametra

alenzg

Baš naprotiv, cijena, godište i kilometraža su jedino što znači nešto, eventualno oprema.
Evo moj ti sad ima ganz novo kvačilo i zamašnjak, napravljen veliki servis, ali ima 170 tisuća km na satu i 2005. je godina. I da ga sad stavim na Njuškalo nitko mi neće dat ni onih 4700 koje sam ja tipu dao na ruke prošle godine a kamoli što više od toga, bez obzira na uloženo...

M.P.

Citat: alenzg  u 16 Ožujak 2015, 15:50:59
Baš naprotiv, cijena, godište i kilometraža su jedino što znači nešto, eventualno oprema.
Evo moj ti sad ima ganz novo kvačilo i zamašnjak, napravljen veliki servis, ali ima 170 tisuća km na satu i 2005. je godina. I da ga sad stavim na Njuškalo nitko mi neće dat ni onih 4700 koje sam ja tipu dao na ruke prošle godine a kamoli što više od toga, bez obzira na uloženo...

pa napisao sam ,da, znači kod 90% ljudi. al to je krivo, jer se auto ne gleda tako. dakle, stilo koÅ¡ta 6 keka, ima malo km, mora bit dobar, kupujem ? masu ljudi se ponaÅ¡a ko da kupuje nov auto, i onda se čudi kad neÅ¡to ode.  tu nema nikakvog pravila, može a i ne mora bit dobar. tu je već i pomalo stvar sreće

Lako kupiš zamaskiranu kramu i za 6 keka, i dobar auto za 3. vjeruj mi, nagledao sam se svega i svačega, i ti neki parametri su mi zadnji šta gledam. Jer ponavljam, to je relativna stvar - i kilometri i godine. Čak nisu ni isti kilometri grada i otvorene ceste. Računaj da je 100 keka grada ekvivalent 250 keka otvorene ceste. A pogotovo cijena koja uopće ne znači ako je visoka da je auto dobar, odnosno loš

mjet

za te novce ,možda koji euro više ,može se kupiti i bravo 07,08god,dizel, tako da...previše novaca po meni,ne vrijedi nikako te novce

irv

Citat: M.P.  u 16 Ožujak 2015, 15:35:33
cijena ništa ne znači ko ni broj km, to je sve relativno i praktički nebitno, a sliku polovnog auta 90% ljudi formira baš prema ta 2 parametra

Ovo je najjači post koji sam pročitao u zadnjih 100 godina!!  :)

  :care1: :care1:

irv

Citat: alenzg  u 16 Ožujak 2015, 15:19:31
... ok imaš i skroz suludih gdje tip traži za 2004 i 250 tisuća km iste novce, ili Schumacher edition, po mojem samo lijepa boja, aluminijske papučice i potpis od Schumachera, 2005, a tip traži 6500...prodat će ga tako kad ja postanem papa:)

Taj suludi sam ja! Da se oću "riješit" auta dao bi ga i za 3000, ali gle služi me savršeno i ne dam ga džabe!
A ti kao da se nisi Å¡kolovao na svom gdje si nakon kupnje morao upucati u njega joÅ¡ 2k â,¬, e pa i ja sam to proÅ¡ao!

Al ja to gledam vako,
5400
-700 (kvačilo)
-300 (zimske + felge)
-300 (servis)

Već van konkurencije, ne računajući nove gume 17" i rega god dana...
Ali greÅ¡ka u koracima očito, ne treba niÅ¡ta od toga, treba samo fino uložiti 300 kn u "prijeÄ'ene kilometre" i imaÅ¡ best buy!!!

Tržište automobila nam je vrh!

draĹžen

Stilo je demode auto. Te novce ne vrijedi. Ne kazem da je los ali luksuz,zvucna izolacija kao land roveru defenderu. Demode

alenzg

Citat: irv  u 18 Ožujak 2015, 20:27:58
Taj suludi sam ja! Da se oću "riješit" auta dao bi ga i za 3000, ali gle služi me savršeno i ne dam ga džabe!
A ti kao da se nisi Å¡kolovao na svom gdje si nakon kupnje morao upucati u njega joÅ¡ 2k â,¬, e pa i ja sam to proÅ¡ao!

Al ja to gledam vako,
5400
-700 (kvačilo)
-300 (zimske + felge)
-300 (servis)

Već van konkurencije, ne računajući nove gume 17" i rega god dana...
Ali greÅ¡ka u koracima očito, ne treba niÅ¡ta od toga, treba samo fino uložiti 300 kn u "prijeÄ'ene kilometre" i imaÅ¡ best buy!!!

Tržište automobila nam je vrh!


Pa istina je da sam platio dobru Å¡kolu, ali sad taj auto mislim vozit narednih najmanje 5, da ne velim 10 godina, jer znam da mi nitko neće platit tu "dodanu vrijednost" uloženu u njega, tim viÅ¡e Å¡to za istu nemam nikakve dokaze jer je sve raÄ'eno u fuÅ¡u bez računa.
A ti ako ga uspiješ prodat za te novce, svaka čast...

A ovaj sa Schumacherom je poseban slučaj, kupio ga za najviÅ¡e 5900 (jer vidio sam taj oglas dok joÅ¡ nije bio njegov auto, ima i sad jedan isti po toj cijeni, bila su dva)  i onda se hvalio tu po forumu da je tip top sve i raspitivao se bi li ga čipao, da bi ga uskoro prodavao za 7000 a u meÄ'uvremenu promijenio ulje i filter...zadnje je spustio na 6500 i sad joÅ¡ stoji na NjuÅ¡kalu po toj cijeni.
Moje jedino objaÅ¡njenje i za tebe i za njega bi bilo da zapravo i nemate pravu želju prodat auto nego po principu ako proÄ'e proÄ'e, iako znate da neće...