Parking senzori na Mk2b- ugradnja

Autor greben, 13 Siječanj 2015, 00:59:07

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 5 Gosti pregledava ovu temu.

greben

Budući da postoje mk2 u opciji(vrlo rijetko) sa zadnjim parkirnim senzorima odlučio sam obogatiti svoju pilu. Senzore sam naručio na ebay-u i to sam uzeo kvalitetnije tj. s višom cijenom, pa se nadam da su bolji. Kod ugradnje sam koristio već postojeće i za to namjenjene rupe na braniku tako da sam samo bušio odbojnik na braniku. Senzori su crne mat boje identične kao i odbojnik.
Malo volje i znanja i to je to….





danci1993

Odlicno odradeno svaka cast. Znam da ima u ponudi i traka koja se ljepe sa unutarnje strane branika nema busenja al neznam kako su ljudi zadovoljni s njom. Kak si ti zadovoljan sa ovim ?

crev1986


greben

#3
...tako je ima i traka ali ona je novost pa nisam htio testirati...želim da bude kao orginal i diskretno i nadam se da je tako i ispalo.... ovo je mrak i zao mi sto nisam prije ugradio.. auto izgleda bar meni profinjenije  ;D.. u voznji unatrag neoptereceno vozis tj. parkiras...suputnici se cude sto to svira...inace senzori spadaju u skuplju ili dosta bolju opremu kod vozila vise klase... cijena prava sitnica s obzirom na efekt... 25eur...

draĹžen.os

Jako lijepo napravljeno, svaka čast. :ok:

greben


Nemesis

ok,a gdje se to spaja? Ne bi bilo lose ni da si stavio ebay link. :ok:

greben

Citat: Nemesis  u 13 Siječanj 2015, 22:14:58
ok,a gdje se to spaja? Ne bi bilo lose ni da si stavio ebay link. :ok:

...za pitanja i pomoć sam tu...
...spaja se na žarulju svjetla za vožnju unatrag...shema se dobije u kutiji sa senzorima kao i svrdlo za bušenje.... evo linka:
http://www.ebay.com/itm/Car-Parking-Rear-Reverse-4-Sensors-Kit-Buzzer-Radar-LED-Display-Alarm-System-/400679479473?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item5d4a5ba8b1

Nemesis

ok,hvala ti na linku. Ako ce punto ostat kod mene ovo bi mogla bit iduca investicija u njega. S tim da mi treba i novi zadnji branik :)

greben

Citat: Nemesis  u 13 Siječanj 2015, 22:44:12
ok,hvala ti na linku. Ako ce punto ostat kod mene ovo bi mogla bit iduca investicija u njega. S tim da mi treba i novi zadnji branik :)

..samo naprijed... :)

cicili

A gdje si smjestio onaj ruzni ekrancic?

greben

Citat: cicili  u 13 Siječanj 2015, 23:58:44
A gdje si smjestio onaj ruzni ekrancic?

...koristim samo njegov zvični signal...ekran je u prostoru iza osigurača u kabini....

cicili

Isto dobro. Jer neznam di bi se mogao uklopit osim da ga sakrijes. :D

THunder

Citat: cicili  u 14 Siječanj 2015, 08:14:24
Isto dobro. Jer neznam di bi se mogao uklopit osim da ga sakrijes. :D


mozda bi se moga nekako uklopit u instrument tablu?  :82: :82:

fiat punto s55

a mk2b neznam, al na mk1 se može uglavit u onaj mali pretinac sa lijeve strane, koji je ujedno i poklopac osigurača, nije toliko primjetan tamo, a opet tu je, i vozač ga može vidjet, mada mi profesionalci ipak radije idemo na osjećaj, nema boljeg kad ga od prve nateraš u milimetar xD
nema slika u potpisima :)