Punto mk2 - pitanja za početnika

Autor ssandor, 26 Siječanj 2015, 23:02:44

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 6 Gosti pregledava ovu temu.

the-rider

 :lol
fiat inace sam proizvodi termostate  :skartoc
treba znati sta kupovati
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

dinko1981

Meni je Behrov termostat jedini drzao temp. zakucanu na pola, a on je ujedno i tvornicka ugradnja na dosta modela

NeMiran


Multijet

Za zacukivanje probaj zablokiratu egr ventil. Meni je zacukivao, pet dijagnostika nije ništa otkrilo, zablokirao egr i više ne cuka. Moj je gp multijet a mislim da je na tvojem još jednostavnije jer nema lampice koja svijetli kada se blokira egr. Imaš hrpu tema ovdje, ali najprije dijagnostika da se vidi tlak goriva i zraka i eventualne greške.
0989739290

ssandor

naručio sam magneti marelli termostat

jel treba vjerovati putnom kompjuteru? upalila se kontrola da je tank na rezervi a putno računalo kaže da ima još za 150 km vožnje

Mairon

Očito imaš puno otvorene vožnje, gdje troši ispod 5 litara, rezerva je oko 7. Pa prikaže da imaš još za 150 km. Par hladnih startova i naglo će past autonomija, ili vožnjom po gradu.

ssandor

Citat: Mairon  u 02 Veljača 2015, 17:26:41
Očito imaš puno otvorene vožnje, gdje troši ispod 5 litara, rezerva je oko 7. Pa prikaže da imaš još za 150 km. Par hladnih startova i naglo će past autonomija, ili vožnjom po gradu.

imam isključivo otvorenu cestu, po gradu ga praktički ne vozim, ali dakle trip computer ne laže? pitam jer pokušavam si tempirati točenja da ga točim samo na petrolu jer ono nekvalitetno gorivo o kojem se pričalo su našli na benzinskoj na kojoj sam do sad točio

Mairon

Nije nekvalitetno gorivo, nego je bio problem s ledištem, minus 13. Drugi su imali minus 16,17. Sad su to ispravili. Ali nemoj se skroz uzdat u putni kompjuter, to je okvirno.

Multijet

Meni je na mk2b 1,3 multijet znao pokazivati 0,3 do 0,8 litara manju potrošnju od stvarne, to su markentinške fore kao troši manje-moš mislit!
Znalo je izbaciti da još imam za 250 km kad se upali lampica rezerve. Po tome ispada oko 2,5 l/100, premda nikada nisam izmjerio više od 4,8l/100, stvarno je bio mali potrošač.
0989739290

ssandor

Promijenjen termostat i stavljen novi lonac  :good:

ssandor

evo nakon promjene, auto postiže radnu temperaturu i grije ko lud. čak su i te vibracije na 1800 okretaja prestale, jedino me sad muči to što ujutro teško pali, a akumulator je stavljen 2013.

the-rider

kako tesko pali, slabo vergla ili vergla dugo dok ne upali?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

ssandor

Citat: the-rider  u 05 Veljača 2015, 20:48:04
kako tesko pali, slabo vergla ili vergla dugo dok ne upali?

vergla dugo dok ne upali, s time da ga grijem normalno kao i svakog dizelaša dok se ne ugasi kontrolka.

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Multijet

Probaj otkopčati aku da resetiraš comp ako ti grijači uredno rade
0989739290