Fiat Punto Mk1 1.2 44kW ugradnja plina

Autor KriMi, 19 Ožujak 2015, 00:12:39

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

KriMi

Pozdrav.
Posjedujem gore navedenog Fiata i zanima me par informacija o plinu za to vozilo.
Posjedujem sportski filter i da li je moguce ugraditi plin na gljivu ili mora biti fabricki filter ?
Da li odgovara obicni plin za karburatore ili mora biti sekvent i zna li neko kako je najefikasnije spojiti taj plin ? LP
Zivot je previse kratak da bi vozili spore aute.

Mahoney

Nema nikakvih problema sa filterom,za to auto ide sekvent.Ne spaja se nikako nego odes majstoru koji to radi,platis i imas  ;D

KriMi

Citat: Mahoney  u 19 Ožujak 2015, 01:22:10
Nema nikakvih problema sa filterom,za to auto ide sekvent.Ne spaja se nikako nego odes majstoru koji to radi,platis i imas  ;D

A zasto mora sekvent biti? Ja imam karburator i u karburator ide jedna dizna,kako ne moze obicni ?
Zivot je previse kratak da bi vozili spore aute.

topolino

Nemoze sekvecialno na SPI, nago na MPI. Na SPI ide CLS sa flandom ( to nije za karburator iako ima vecinu istih djelova ). Sistem ti ugraduje majstor i naucite se vec jednom da SPI nije karburator ( biti ce vam lakse u zivotu )
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Mike20

Gljivu moraÅ¡ skinuti, flanÄ'a sustav ili LCS je osjetljvi na protok zraka. FlanÄ'a je u biti dio koji se stavlja na usis te malo "zadavi" motor jer je užeg presjeka, osjetno se smanje performanse na plin ali i na benzin.
Kroz tu flanÄ'u ulazi i plin na usis.
Potrošnja plina na tom motoru bude oko 7-8 litara, s tima da će auto ići osjetno slabije.

U biti moguće je i na SPI sustav staviti ubrizgavanje plina, al mislim da ureÄ'aj mora imati neke opcije koje to omogućuju

Za ugranju plina najbolja je 75-ica ili 1.2 16V, na njega ide sustav za ubrizgavanje plina, i nema nikakve razlike u performansama plin/benzin,

KriMi

Topolino ne brini se ti za mene znam ja dobro sta je mpi a sta spi I da je mpi ajnspric a spi poluajnspric.Ja se ne razumijem oko plina pa zato I pitam clanove foruma koji imaju iskustva s tim.Ako sam dobro shvatio moram vratit fabricki filter I kuciste filtera zraka I naci rasplinjac od poluajnsprica da bi to radilo?
Zivot je previse kratak da bi vozili spore aute.

Mahoney

Mislio sam da se radi o mk2,moja greska  :D ,nista onda LCS ugradi i vozi ko covjek  :formula:

KriMi

Pozdrav svima.Ubacio sam plin u gore navedenog fiata i sve pospajao osim jedne stvari oko koje se dvoumim,naime,crijevo koje ide i rasplinjaca(rasprkivaca) na usis ne znam gdje bi spojio,da li mogu spojiti na filter zraka ili nece tako raditi kako treba i da li mogu vakum crijevo koje otvara membrane u rasplinjacu spojiti na mali ulaz na filteru zraka koje se nalazi paralelno sa iberlaufom?
Zivot je previse kratak da bi vozili spore aute.

Mahoney

Moras nabaviti odgovarajuci mixer za plin koji ide ispred leptira.

KriMi

Citat: Mahoney  u 17 Travanj 2015, 00:29:30
Moras nabaviti odgovarajuci mixer za plin koji ide ispred leptira.

Vozilo sa kojeg je skinut plin nije imalo taj mjesac,a radio je normalno,znaci moze i bez njeg samo ja ne znam gdje je kod njeg bio spojen plin
Zivot je previse kratak da bi vozili spore aute.

the-rider

ona mala cijev ide na usisni kolektor, moras napraviti posebnu rupu, ili je spoji na cijev od serva nekako
a od rasplinjaca vidi kako je bilo prije spojeno, vecinom naprave rupu u kucistu injektora
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

DRAGON

Nemoj me krivo razumit, al se divim ljudima kao Å¡ta si ti.
Dok s jedne strane ljudi se boje stavljat plin (kod ovlaštenih servisera) jel misle da je to opasno. (ako se mene pita nije)
S druge strane postoje ljudi koji to rade na svoju ruku, a upoce nemaju pojma Å¡ta rade. Sretno.
Ukratko iz mog iskustva dok sam radija u servisu, kolega je radija s plinom. Tko god je donija plinsku instalaciju, s nekog auta da stavi na svoj, bilo je zajebancije i nije dobro radilo. Tribalo bi ili kompjutorski poštelavat, minjat isparivace, injektore itd.
Svakako sretno s projektom

KriMi

Citat: DRAGON  u 17 Travanj 2015, 22:47:49
Nemoj me krivo razumit, al se divim ljudima kao Å¡ta si ti.
Dok s jedne strane ljudi se boje stavljat plin (kod ovlaštenih servisera) jel misle da je to opasno. (ako se mene pita nije)
S druge strane postoje ljudi koji to rade na svoju ruku, a upoce nemaju pojma Å¡ta rade. Sretno.
Ukratko iz mog iskustva dok sam radija u servisu, kolega je radija s plinom. Tko god je donija plinsku instalaciju, s nekog auta da stavi na svoj, bilo je zajebancije i nije dobro radilo. Tribalo bi ili kompjutorski poštelavat, minjat isparivace, injektore itd.
Svakako sretno s projektom

Moj punto je poluajnspric tako da ne ide sekvent plin,vec plin za poluajnsprica,manuelno podesavanje.
A ja se ne bojim ubaciti sam sebi plin jer cu pjenom ispitati da li gdje curi,ako ne curi nigdje i bude dobro nastelovan ne znam sta bi moglo predstavljat problem ? :D
Zivot je previse kratak da bi vozili spore aute.

Mike20

Gdje god stavljao cijev za dovod plina, kutija filtera ti bude uvijek puna smjese plina i zraka, i nakon što ugasiš motor tak da pazi što radiš

Virago

Ako ne znaÅ¡ gdje je prije bio spojen plin, kako znaÅ¡ da nije bilo tog dijela gdje ulazi plin u tzv. karburator? Ne znam ni koju to plinsku instalaciju danas podeÅ¡avaÅ¡ manuelno!? Kod mene je plin ugraÄ'en na istoj maÅ¡ini, a podeÅ¡avan je preko laptopa.