Spajanje radia na paljenje gašenje + memorija

Autor Nikic, 25 Ožujak 2015, 21:21:04

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Nikic

Ev ovak.. Htio sam si napravit da mi se radio pali na ključ i da se gasi kad ga izvučem. MeÄ'utim ja sam to uspio napravit ali je problem Å¡to ne pamti di je stao, to jest nema memorije..
Ima li itko kakvo iskustvo sa tim i dali je izvedivo napraviti to na ključ i da ostane memorija na njemu..
Player je JVC.. i iz njega izlaze Crvena, Crna žuta i plava žica, ostalo su zvučnici
Just a Black Snail

Green Punto

pfffff mislim da idu crvena i zuta zajedno...crna masa, a plava je za signal na pojacalo...al nisam sad 100% siguran  :82:
Cuore Sportivo   :wiii:

Nikic

imaju dvije crvene, dvije crne, jedna siva i jedna žuto crna. pokušavao sam žuto crnu spoji sa crvenom al mi je počelo bacat iskre tak da sam to ostavio sa strane.
Just a Black Snail

Maverick

na konektoru na radiju bi morale biti dvije žice spojene sa jednim konektorima. njih prespoji. crvena na žutu, žuta na crvenu. tako je meni sve profunkcioniralo

Nikic

Znaci na konektoru od playera samo da za zamijenim mjesta žute i crvene?

Poslano sa Galaxy S4 Active

Just a Black Snail

Maverick

Citat: Nikic  u 25 Ožujak 2015, 22:38:48
Znaci na konektoru od playera samo da za zamijenim mjesta žute i crvene?

Poslano sa Galaxy S4 Active

tako je da. kako imaš onaj produžetak koji ide iz radia pa se spaja na originalne konektore u autu. tamo ti se nalaze crvena i žuta žica. obje su na polovici ajmo reć prerezane i spojene sa jednim željeznim konektorom i zaštićene jednim plastičnim zaštitnikom koji se može pomicat. samo to zamjeni.

tako sam ja

crev1986

ako se nevaram zuta je memorija ona treba ici na zivu struju a ostale na bravu da se pali okretanjem kljuvca

Maverick

Citat: crev1986  u 26 Ožujak 2015, 09:16:50
ako se nevaram zuta je memorija ona treba ici na zivu struju a ostale na bravu da se pali okretanjem kljuvca

jes. ispravio si me. sad sam baš išao pogledat kod sebe.

dakle jedna žuta koja ide iz radija mi ide na crvenu koja ide dalje u auto (dakle živa struja što ti kažeš), a crvena koja ide iz radija se spaja na tu žicu koju si provukao od brave. sory na krivom infu

Nikic

Problem je riješen. Može lock.

Poslano sa Galaxy S4 Active

Just a Black Snail

Swordfish

Citat: Nikic  u 26 Ožujak 2015, 16:20:40
Problem je riješen. Može lock.

Poslano sa Galaxy S4 Active

Bas mi je drago da si rijeÅ¡io..A da napiÅ¡es kako si rijeÅ¡io problem i pomogneÅ¡ joÅ¡ nekome sa sličnim problemom?  ;)

Nikic

Kao sto je rekao maverick, zice od playera ti vode do kockastog konektora, i zamjenis poziciju debele žute i debele crvene žice. To je to. Prakticki samo napraviš swap.. ;)

Poslano sa Galaxy S4 Active

Just a Black Snail

Jus_us

Može mala pomoć, ovako trenutno mi je radio spojen tako da ga palim i gasim sam, no želim ga spojiti da se pali na ključ tj...kad ključ izvadim da se ugasi, postupak spajanja znam no problem je u tome što nemam izvedenu žicu za kontakt, od kuda bi je mogao povući do radia ?, auto je punto mk1.

chico2288

Citat: Jus_us  u 23 Svibanj 2015, 19:31:46
Može mala pomoć, ovako trenutno mi je radio spojen tako da ga palim i gasim sam, no želim ga spojiti da se pali na ključ tj...kad ključ izvadim da se ugasi, postupak spajanja znam no problem je u tome što nemam izvedenu žicu za kontakt, od kuda bi je mogao povući do radia ?, auto je punto mk1.

http://fiatisti.hr/forum/index.php?topic=35632.0

Jus_us


Nikic

Pitanjce. Jel se i vama gasi radio kad ugasite svjetla?
Just a Black Snail