Kupio stilo, sta sad.?

Autor ragnar, 08 Lipanj 2015, 22:52:00

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

buzz11

Toliko dobar da kupis 3 i cetvrtog dobijes besplatno.
Ex: AR 33 1.7 16V, Fiat Brava 1.4 12V, AR 156 2.4 10V
Trenutno: AR 147 1.9 8V, Fiat Bravo 1.4TB MultiAir Sport 140, Audi A3 2.0 TFSI

ragnar

Sad se sprdate s mojom mukom  :wiii:
auto je rukama uzvisenog
Citaj majstora.
bumovideli ishod
kako je to renomirani servis, a vlasnik mi je dobra prijatelj  nemam razloga sumnjati,
jedan ĹÄ,,amar govori viĹÄ,,e od tisuÃ,,‡u rijeÃ,,i

ragnar

Danas se zabavljao oko upoznavanja sve sile elektronike na stilu, jbt pa to ima toliko fora
kprvo sam se jgrao daljinskim dom samsjedio u   birtiji. I odjednom se spuste sva stakla.
Smrzao xamse rekoh etoopet novog sranja  onda mikolega fiatist o jasnio kako se zaparvo stakla podizui i spustaju  a da nisam u autu col
jedan ĹÄ,,amar govori viĹÄ,,e od tisuÃ,,‡u rijeÃ,,i

draĹžen


ragnar

Kada je autootkljucan drzis jos nekoliko sekundi dugme za otkljucyvanje. Isto je sa zatvaranjem.
jedan ĹÄ,,amar govori viĹÄ,,e od tisuÃ,,‡u rijeÃ,,i

draĹžen


stilista

kayabu stvarno hvale ali prilicno su tvrdi pa razmisli prije zamjene....

zadnji diskovi nema sanse da su dobili po piksi nakon toliko km pa ih ne moras mijenjat.....

sto se tice temperature......termostat je vrlo jednostavno prokuzit....ako ti povremeno dode na sredinu i to prilikom guzvi i voznje stani kreni.....kolona i sl a na otvorenoj pada onda je skoro sigurno da se radi o njemu

svaka cast kemiji sa r4 ali ja to ne bi radio...


moj savjet bi bio da ti preventivno izvade grijace i vrate ih nazad jer traju dosta dugo a znaju zapec pa da ne bi kasnije imao problema :)

kiky776

od tih nekih stvarcica imas i follow me home, parking svijetla, ako imas el. siceve imas okretanje retrovizora kada ides u rikverc ....
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

ragnar

#38
da otkirvm sve više tih detalja od elektronika..i sve mi se više dopafda sve to
no TKO JE TU LUD?????
pisao sam o dijagnostici i utvrÄ'ivanju kvarova
u trečem servisu u kojem je auto ostao potvrdili nosače motora, kočnice prednji diskovi zamjena zadnji ne i pločice zamjena ali amortizeri po njihovimm rezultatima su  ok, odnosno na 52 posto
pokazali mi ispis testiranja a imajiu onu čudesnu traku za test
e sad tko je tu lud
ne mogu tj ne želim vjerovati da me netko tako htuio navući da mi mijenja ono što valja, pogotovo što ih sve znam,
ilinečija traka z atestrianje ne valja ili je netko ne zna očitati
oba servisa nisu fuš majstori, oba su renomirana ne bih sada reklamu dijelio
smo mi ništa više nije jasno
jedan ĹÄ,,amar govori viĹÄ,,e od tisuÃ,,‡u rijeÃ,,i

cicili

A valjda sam znas dali ti auto propada previse kad kocit, dali je pretvrd po ropama, to su znakovi losih amortizera. Da sam ja na tvom mjestu ako mi auto vozi bez problema I amortizeri nisu propisli ja ih nebi mjenjao. puno je tu troskova na autu koji realno ne vrijedi puno.

Poslano sa mog HUAWEI P6-U06 koristeći Tapatalk


draĹžen

Mene ovjes muči. Kad lupim po kotacu krece se naprijed nazad. Seleni omekanili. Kupio sam nove SIDEM ali ne ndam se previse da to valja. Nikako mi se ne kupuju nove vilice ali jbg izgleda nece biti druge. Slab je to auto na ovjesu

ragnar

Sve vise mi se cini da cu uskoro kontaktirati njuskalo
jedan ĹÄ,,amar govori viĹÄ,,e od tisuÃ,,‡u rijeÃ,,i

draĹžen

Koliko te je ispao auto? Ako nisi zadovoljan svakako njuskalo. Jbg ja sam svoj platio jeftino a nemam za malo bolji. Da imam isto bi tako njuskalo radilo. Kakva glupost me sad yebe,krepala mi žarulja kratkog svjetla. Ona gdje nije akumulator. Poveselim se da cu ju uspjeti promijeniti. Moš misliti kako sam uspio. Jel zna tko kako da to napravim? Gurnuti ruku ne mogu nigdje

ragnar

Auto sam platio 49050 plus davanja a o a su bila tocno
6100 trosarina
720 kn homologa ija
2400 porez
dakle 6200 bez popravaka i registracije
jedan ĹÄ,,amar govori viĹÄ,,e od tisuÃ,,‡u rijeÃ,,i

draĹžen