Zvučnici + mp3 player Pioneer (odabir)

Autor Fiume, 12 Kolovoz 2015, 20:24:36

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Lima_ri

Za neke je to bacanje para za neke nije ovisi o pojedincu. Meni osobno je muzika bila prva stvar koju sam ubacio u auto i dalje najdraza stvar sta sam napravio na autu. A sto se opcenito tice muzike u autu vrijedi ona stara Koliko para toliko muzike :D
"it doesn't matter what you're driving. what matters is how you drive it"

Lima_ri

Citat: tono92  u 15 Kolovoz 2015, 00:20:50
Ma kakva muzika , to je samo bacanje para barem po meni , u mojoj bravi su nokia zvucnici i bacio sam iza nekakvo pojacalo od 400w i zvucnik od linije i meni se predobro cuje , mislim nije problem iskesirat cu ja soma eura za muziku malo bolju a kaj mi to vrijedi neidem na nikaova natjecanja ni nista slicno , bitno da mi se dobro cuje ......
Jedan moj susjed je u onoj staroj ford fiesti (mislim da je 87god ) zveknuo iza 2 suba i neko pojacalo uglavnom platio to oko 10.000kn znaci muzika je vrijedila vise nego auto koji izgleda ko da je iz tvornice jucer izaso ali sta mu to vrijedi kad se upali radio a to tresti unutra da ti kosa plese i svi organi u tebi a pojacano je blizu polovice, istina je da se dobro cuje ali boze dragi dat tolko para za muziku ko da imas disko auto a das te pare pa gladujes jer si zadnju lovu utuko u muziku , to je meni proseravanje .....

Ali to je ono sta ja pricam ,to sta se tebi dobro cuje meni moze bit bezveze , neki vole da im je auto ubijen 2cm do poda,neki vole da imaju felge od 32'' ,svatko voli svoje i nemozes rec da je to bacanje para ,barem ne covjeku koji to voli, jer nakraju ispada da svi mi koji smo ulozili neke pare u auto iz gusta  smo budale
"it doesn't matter what you're driving. what matters is how you drive it"

Lima_ri

"it doesn't matter what you're driving. what matters is how you drive it"

Mike20

Pa veli se mladost-ludost. :lol

Naravno tko voli, nek izvoli, ali šrafanje skupljih zvučnika u serijski auto bez priprema izolacije i slično je bedastoća.
Zvučnici od parsto kuna za serijskog Stila su predobri, to su sve stare kante od auta kakvog i ja imam. Za stavljati muziku vredniju od auta prvo treba promijeniti nosače motora da se smanje vibracije motora i buka koja dolazi u kabinu po čemu su i Fiati relativno poznati, onda dampiranje svega na što se može izolacija nalijepiti, pa kvalitetniji oklopljeni kablovi, pa LC filter da alternator ne stvara šum/zujanje, pa onda tek radio i zvučnici

Al nemreÅ¡ to slagati na auto sa remusima, a da ne pričamo da su auti tehnički neispravni, tu ne mislim na xenone, pa izvaÄ'ene volane koji su imali airbag, nego ostalo tipa ovjes, kočnice, truli podovi itd.

Dakle čovjek je na početku teme spominjao parstokuna za slaganje muzike, iz postova se vidi da za to se ne isplati niÅ¡ta slagati, dakle niti radiji ni zvučnici od parsto kuna tj. 300-400kn ne valjaju. Dakle Å¡paraj, skupi 1000-2000 ojra, onda možemo pričati o guÅ¡tu i donekle dobroj muzici  :D

cicili

Ma to je bedasto. :D
Uvijek mi je fora dao 10000 kn za sub i pojacalo i to je muzika u autu sa zakljuckom da se ne isplati toliko davat jer samo tresti...

Poslano sa mog HUAWEI P6-U06 koristeći Tapatalk


devaST

Hahhahahahahahhaa dao 10k kn za sisteme e to jo show a nw bacanje. :)

the-rider

razlika je izmedu dobrog zvuka i stavljanja subova u bunker da se raspada auto
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Mike20


core3i