Zvucnici slabo rade

Autor DarioChoki, 16 Kolovoz 2015, 23:53:56

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mike20

Nema veze marka, ako nema novi radio neka posebna podešnja, moralo bi raditi isto ili bolje.
AKo si mijenjao kablove, provjeri +/- u očičenju. U radiju vidi opcije loudness, EQ postavke itd

Btw, trebam takaF jedan Sony  :D:

Puntach

Nista nije mijenjani, iskopcan Sony, pristekan Alpine i to je to. Sve moguce i nemoguce postavke sam isprobao na Alpineu.
PoĹÄ,,tujem svakoga al se nikoga ne bojim, osim dragog Boga jer je razlog ĹÄ,,to postojim...

Dok zivot juri, ja cu lagano...

Tooutman

Prati opcije  neÅ¡to tipa bass boost on ili off ili čak možeÅ¡ skalirat, preko equilizera probaj dići niske tonove, ili iz profila Flat stavi u Rock, Bass, .... Uglavnom dok ćeÅ¡ mijenjat profile bi trebao osjetiti razliku u zvuku.

Alpine ima kvalitetne radije i trebao bi imati odlican zvuk bar taj radio izgleda malo "jači" model.

Btw ovog Sonyija sam kupio pred par tjedana preko njuskala za traktor, nije ni imao kablove da ga odmah probam. Uglavnom prodavač me preveslao. Radio pali. ali  ne pronaÄ'e stanicu, ne svira cd, a tipa zvuk tipki se čuje uredno..... od njuske nikva pomoć bar da bio ban prodavača.
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

Puntach

Citat: Tooutman  u 01 Svibanj 2020, 20:19:36
Prati opcije  neÅ¡to tipa bass boost on ili off ili čak možeÅ¡ skalirat, preko equilizera probaj dići niske tonove, ili iz profila Flat stavi u Rock, Bass, .... Uglavnom dok ćeÅ¡ mijenjat profile bi trebao osjetiti razliku u zvuku.

Alpine ima kvalitetne radije i trebao bi imati odlican zvuk bar taj radio izgleda malo "jači" model.

Btw ovog Sonyija sam kupio pred par tjedana preko njuskala za traktor, nije ni imao kablove da ga odmah probam. Uglavnom prodavač me preveslao. Radio pali. ali  ne pronaÄ'e stanicu, ne svira cd, a tipa zvuk tipki se čuje uredno..... od njuske nikva pomoć bar da bio ban prodavača.


Citat: Puntach  u 01 Svibanj 2020, 13:36:32
Nista nije mijenjani, iskopcan Sony, pristekan Alpine i to je to. Sve moguce i nemoguce postavke sam isprobao na Alpineu.
PoĹÄ,,tujem svakoga al se nikoga ne bojim, osim dragog Boga jer je razlog ĹÄ,,to postojim...

Dok zivot juri, ja cu lagano...

topolino

nema basa alpine kao sony. sony te generacije i stariji su bili poznati po tome sto su imali puno jaci bas nego ostali aftermarket uredaji. i ima nemali broj vlasnika sa oem zvucnicima da su bas jedinice prosuskale nakon ugradnje sony-a i ukljucenja opcije X-bass :D:
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: