Gasi se muzika kad ugasim svjetla.

Autor Nikic, 18 Kolovoz 2015, 20:48:54

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Nikic

Evo mene opet smaram, tražim informaciju koju nisam uspio naci nigdje, Jel itko imao sistem da kad ugasi svjetla da mu se ugasi i upaljač i muzika mislim čak i svjetlo u kabini. Meni se to dešava naime uvijek se vozim sa svjetlima ili pozicijama jer kad ugasim gasi se i muzika. Sta bi moglo biti tu šema?

Seen..

Just a Black Snail

crev1986

neko nesta brikao trazi kud idu zice od radia pa ces vidjet di je cackano  ili si provuci nove za napajanje radia


Nikic

To moram pregledati pomno, mada neznam dali bi imao potrebe skidati volan da bi to provjerio na ručki od svjetla, al vidit ćemo sutra ujutro

Seen..

Just a Black Snail

crev1986

nemas sta gledat kod rucke ! imas osigurace ! Ako se nerazumijes nediraj nego vozi elektricaru preko furuma samo citat pusta nagadjanja

edy

Na originalnoj instalaciji za radio na euro konektoru napajanja izmedju ostalog ide jedna zica (illumination) na pin 6,koja sluzi za odredjene vrste radija na kojima prilikom paljenja radija na samom radiju se ne pali pozadinska rasvjeta displeja i komandi,nego tek se upali prilikom paljenja svjetala tacnije receno pozicije.

Eh navjerovatnije se neko nestrucan igrao sa instalacijom pa je napajanje radija spojio na tu zicu,eh sta je tu problem jos gori sto je ta zica tanja od zica za napajanje radija pa prilikom jaceg pojacavanja radija se ista grije i vrlo lako se moze zapalit.

Najpametnije ti je ako se ne razumijes u te stvari poslusaj savjet kolege "crev1986" sa foruma i vozi auto kvalitetnom auto elektricaru nek to provjeri jer dosta auta je izgorilo bas zbog nestrucnog cackanja po instalaciji u autu.