Stilo JTD 85KW - curi na semeringu radilice

Autor AM, 19 Kolovoz 2015, 20:58:27

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

AM

 

Ustanovili smo da curu ulje na semeringu radilice, pa smo skinuli zupcasti remen, spanere i sve, usput zamijenili semering bregaste jer je i on balio ulje.

Interesuje me nikako ne mozemo da odvrnemo ispod remenice radilice onaj zupcanik radilice, da bi dosli do semeringa radilice. Je li ima neka caka ili je to bas toliko stegnuto ? MOlim sto prije pomoc.

Hvala svima

the-rider

kako mislis ne mozete odvidati?
onu centralnu vidu, kljuc 19 ako se dobro sjecam?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

AM



Jeste, znaci nema sanse da se odvrne nikakvom polugom, ni pistoljem za odrrtanje sarafa, nista ne pomaze :(


AM

Zna li iko, je li ima neka caka da se to odvrne, je li normalni smjer navoja ili kontra, ili je fkt toliko zapeklo da to nije za povjerovati. Rece majstor da ne smije grijati jer ga strah da mu ne povuce na lezajeve radilice

niko33

Obican navoj je,mi smo mjenjali semering prije mjesec dana.
Cudno da je bas tolko zapeklo

AM

Eto vjeruj da je pokusano i pistoljem od kamionskog programa, nema sanse, strah nas da ne pukne pa ide skidanje radilice vadjenje motora van da bi se nova stavila

ivanm

ja sam gedoru gore i udarcima čekića po poluzi uspio.. izudarajte glavu vijka prije..
moguće je da je na navoju loctite ljepilo..
ili je pukla kajla pa se zaglavila, makar bi se moralo popustiti..ja sam taj vijak otpuštao prvi dok su još velike remenice bile gore pa one drže to sve na kupu, još zaglavio sa nekom šipkom kod zamašnjaka da se ne vrti i išlo je..
ako ti se radilica vrti teško buš ju otpustio.
to se otpušta u startu dok je sve još gore i remeni i remenice.

the-rider

obican navoj je
ako ne ide sa pneumatskim pistoljem uzmi veci pistolj  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Mike20

Da, jako je stegnuti. I da, hoće puknuti šraf, jednom to osobno vidio, nije pomoglo ništa od navedenih metoda.

ivanm

Ako pukne izbusi ga van i stavi novi. Nema druge. Ili gledaj kak ti curi ulje. Vrati sve remenice i remenje. Velim to se prvo otpusta.

kemba

ma to mora ici s pneumatskim pistoljem

imas dolje ako nemas izbusi rupu na zvonu mjenjaca kod zupcanika ta 10 mm i ubodi kvalitetan šarafciger da blokiraš radilicu, kvaltietna gedora i dobra cijev i eto ga dolje da ga hebes
Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice

sime

Na 2.4 JTD to je kontra navoj. Prijatelju mi majstor slomio glavu vijka jer nije znao da je kontra. Kad pukne glava vijak se lako skine osim ako nije loctite unutra.

prci9999

meni isto kaplje ulje na semeringu radilice,al mi je mehanicar rekao da će mi to promijenit kad budem mijenjao lamelu...

AM

Citat: niko33  u 19 Kolovoz 2015, 21:30:17
Obican navoj je,mi smo mjenjali semering prije mjesec dana.
Cudno da je bas tolko zapeklo

Jutros sve skinuti. Kontra je navoj.

AM

Citat: sime  u 20 Kolovoz 2015, 09:35:15
Na 2.4 JTD to je kontra navoj. Prijatelju mi majstor slomio glavu vijka jer nije znao da je kontra. Kad pukne glava vijak se lako skine osim ako nije loctite unutra.

Ispade ds je i na 1,9 kontra navoj. Mi smo preglajzali glavu matice morali drugu zavariti na nju pa u kontru osvrtati i osvrnuli polugama. Nikako nije išlo ni sa jednim pištoljem.