Cepelin plin-da ili ne?

Autor Bravo tjet, 29 Studeni 2015, 15:47:42

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mike20

Citat: tono92  u 30 Studeni 2015, 17:58:50
Drko majstor :)



:82: :82: :82:

BRC ima crvene, naranÄ'aste i žute boje, žuti hrane 50 ks po cilindru

Vladek je vrhunski majstor i prije svega je ljudina

kiky776

dobro je, onda imam lufta još 80ks :D
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

Mike20

AL je bitnije da su jedni od najbržih injektora na tržištu, ako ne i najbrži što je bitno za krtka vremena ubrizgavanja novijih auta.
Iako BRC mi se čini da je ostao u prošlosti, niš novo nisu već dugo napravili, dok npr Stag konstantno ide naprijed

Puntigamer

T Jet motori inace imaju kraca vremena ubrizgavanja a benzinski injektori su vece propusne moci pa ti je brzina plinskih injektora bitna. Kod mene je T Jet 150 sa Lovato Easy Fast na njemu su J injektori, sporija varijanta injektora, sa dodatnim grijacem plina, dovod plina je 8mm. Prvom prilikom ugradjujem K injektore od Lovata kod Tidale da dodatno ispegla mapu.
Da sad ugradjujem stavio bi BRC bez obzira sto Lovato iza sebe ima 150k km s jednom reparacijom isparivaca a injektori nisu dirani.

natipkano na jednom


Mike20

Ovo potpisujem riječ do riječi
Sve si rekao

2mario2

Vidim da ima znalaca i iskusnih s ugradnjom plina, pa imam pitanje

Koji proizvoÄ'ač ako netko zna bi u moj Saxo sjeo taman da nebi bilo ikakvih problema? I dal je direkt i sekvent jedno te isto ili ima razlike i ako ima koji je najbolje ugradit (kad se supruga zaposli mislim stavit da manje troÅ¡im mjesečno na putovanja)?

crev1986

Osobno ti preporucam Lovato neka srednaj kvaliteta je, pogledaj si po cjenama i gdje ces moci na servis ici, da ti je blizu !

franjo-fritz

Samo tirekt tj 4 dize.. Ja sam na alfi imao poljaka nekakav "irene"  plin servis gdje hoces i u 260,000km niti jedna dizna nije ni pokusala crkunut.. A da se i mapirat
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

crev1986

Citat: 2mario2  u 06 Veljača 2016, 20:18:06
Vidim da ima znalaca i iskusnih s ugradnjom plina, pa imam pitanje

Koji proizvoÄ'ač ako netko zna bi u moj Saxo sjeo taman da nebi bilo ikakvih problema? I dal je direkt i sekvent jedno te isto ili ima razlike i ako ima koji je najbolje ugradit (kad se supruga zaposli mislim stavit da manje troÅ¡im mjesečno na putovanja)?



Tomislav Hojan kod Gorice, stupi u kontak s njim prek Facea. Jedini covjek kojem ja vjerujem u vezi plina. Sve ce ti rec sta je dobro sta nije

2mario2

Hvala crev1986

Neću sad baš gnjavit čovjeka dok nisam riješio ostalo i dok je bolja polovica doma nego sam samo informativno pitao, al zapisao sam si tako da kad mi zatreba da imam od kud krenut

Mike20

Direkt ili sequent su u biti krivi nazivi za plin, tak da u komunikaciji s nekim meštrom nebi bilo zabune.
Plin se ne ubrizgava niti direktno niti sekvencijalno, ubrizgava se točno u ritmu kao i benzinski, plinksi ecu čita signale ubrizgavanja od benzinskog ecu-a, množi sa odreÄ'enim koeficijentom i onda računa vrijeme ubrizgavanja plinskih dizni.

To su sve sustavi sa ubrizgavanjem plina, postoje joÅ¡ takozvani LCS sustavi ili točnije sustavi sa mjeÅ¡ačem-plin se kroz cijev dovodi na uisi kod klapne, to je u narodu poznato kao flanÄ'a sustav koji se stavlja na SPI motore ili fergazer motore.

Za starije motore do Euro 3, bilo koji sustav će svoj posao dobro odraditi, tu preporučam Staga u kombinaciji sa recimo Alex, Baracuda ili malo skupljim Hana diznama, makar i jeftini Valter od 3 ohma bi dibri odraÄ'ivao svoj posao, samo ih treba svakih 30tak 000km reparirati, nakon svake druge reparacije zamijeniti ih sve, sva 4 injektora su 50tak eura.

Brc, Lovato i Landi Renzo su malo skuplji i u biti su im najskuplji dijelovi dizne, kod BRC-a sve 4 su 3200kn, kod Lovata i LR su oko 2500kn, al bi trebale trajati barem 100 000km i više

U biti viš niti nema loših plinskih sustava, svi su jako napreodovali, najviše od svih poljaci, posebno Stag koji stvarno ima sustave za sve živo, i za JTS7TSI motore, dizel motore itd itd.

Isparivač, boca, multiventil nisu bitni.
Franc, Irene je samo proizvoÄ'ač boce, oni ne proizvode plinske sustave

franjo-fritz

Jbg nekuzim se bas u plin.. Piše tako u knjizici. Ja to izvadio iz alfe.. A u maru nejde jer je mara petak.
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Mike20

Je, u toj knjižici je nabacano svega i svačega, jako je nepregledno i nejasno, al dok plin radi-kaj te briga.
Jedino ak mijenjaš pojedinu komponentu, a upisana je sa svojim homologacijskim brojem u knjižicu, trebalo bi to upisati, iako ak npr mijenjaš isparivač/dizne sa istim novijim, homologacijski broj je isti

franjo-fritz

Plinska instalacija je vani i traži sretnog dobitnika. Jer meni ne odgovara
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Mike20

Jel to flanÄ'a sustav ili ajnÅ¡pric s diznama?