Main Menu

Novi Fiat Punto?

Autor crev1986, 03 Prosinac 2015, 02:42:47

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

DiscoVolante

Slažem se, djeluje katastrofalno. Pa dizajn ih je uvijek i prodavao.

AntonioK

Citat: 2600  u 14 Siječanj 2017, 20:29:07
Ovi Brazilci često pogode, u biti imaju interne informacije, kako će izgledati interijer:

Samo što će brazilski model biti vizualno različit od europskog

2600

Citat: AntonioK  u 01 Veljača 2017, 12:30:33
Samo što će brazilski model biti vizualno različit od europskog

To ne bih znao. Imamo sada i konačne slike. Meni je to varijacija na temu Tipa i nekih drugih Fiatovih automobila. Glavno je pitanje koliko može biti jeftin i hoće li biti ista tehnička osnova u Europi. Pa čak za aktualni Punto tehnički naš i njihov nisu isti što se platforme tiče. Ostalo je.


U predzadnjem broju talijanskog 4R je bila usporedba B segmenta sa jako puno mjerenja gdje se Punto i ne čini toliko zastario. U biti po meni će tek nova Ibiza i budući blizanci biti značajniji tehnološki iskorak u tom segmentu.








2600


topolino

Focus napokon lici na auto, dugo su se trazili dizajnom. Se to meni cini ili je puno zapravo hatch verzija tipa  :82:
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

cicili

osim vece kosine zadnjeg stakla i kraceg prednjeg kraja nema neke razlike.  :D: osobno mi se vise svida od tipa barem na ovoj slici.

2600


kiky776

BaÅ¡ mi je ružna ova nova fora sa ekranima van armature, kao da je tablet na stalku, i to kod masu proizvoÄ'ača
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

ElRa

Enterijer odlican, zadnji kraj nedorecen.

2600

X6H će se zvati Fiat Argo



Fiat Argo je službeno ime nadolazećeg modela koji će obogatiti ponudu ovog proizvoÄ'ača u Južnoj Americi.

Kao što sam ranije pisao ovaj model mijenja više njih u brazilskoj ponudi. To su skuplje verzije Palia, cijela gama Punta, a čak dijelom i Brava.

Nije poznato hoće li ovaj model doći do Europe no ako doÄ'e favorit za ime je Uno.

Motorizacija je već dobro poznata. Najmanji će biti 1.0 FireFly motor sa 72KS (77KS na etanol), 1.3 Firefly raspolaže sa 101KS (109KS na etanol), a 1.8 E.torQ EVO razvija 135KS (139KS na etanol).

Fiat dosta nade polaže u automatizirani mjenjač koji je dosta unaprijeÄ'en i sada umjesto Dualogic nosi ime GSR-Comfort (Gear Smart Ride-Comfort).

U budućnosti je za očekivati 1.3 Turbo motor sa 160 KS, a možda i 1.0 turbo.



http://blog.dnevnik.hr/fcagrupa/2017/04/1632077986/x6h-ce-se-zvati-fiat-argo.html

PuntoZG

pa nemres mi corsu od punta napravit  :facepalm:

AntonioK


DiscoVolante

Pa prošla generacija Punta je dijelila platformu s Opelovom perjanicom. :grinning-smiley-044:

Mike20

Ova zadnja Corsa, i generacija prije još uvijek ima Grandeovu platformu

PuntoZG

punto od mk1 do punto evo je imao vertikalne stopove i s boka kad bi ih poredao od mk1 do zadnjeg tocno se vidi da je to taj auto po karoseriji....dok mi ova spodoba vise lici na corsu nego na auto