procjena fiat stilo

Autor perovĹž, 04 Prosinac 2015, 18:52:24

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

draĹžen

Mozda nisi shvatio 3100 prije dvije god 2004 redizajn dynamic oprema. Prije dvije god. Ako ti nije sila a ti ga zadrzi. To i je najbolje. Imas gume,servis i ostalo. Ulaganja si sebi radio i to ti nitko na zalost nece priznati. Tako je i meni s megane bilo. Trebao sam zenu slusati i rijesiti ga se s poderanim diskovima bez velikog servisa i bez novih ATE diskova. Bez exide premium akumulatora. Dobio bih 200 e manje a imao 1000 u džepu. Ulaganje ako je za prodaju je pušiona i to je tako

Mike20

Citat: perovž  u 05 Prosinac 2015, 20:25:29
Ne kuzim kak mislis da se nece prodat. Jedan mi nudi 3300  a drugi rodak 3200 i nedam ga ni lipe isod 3500.  Ako nejdu jedne felge s gumama moze ovako ne.. tih 25000kn mene nece rodit niti cu se obogatit.. tako da rade neka stoji na dvoristu

SAm si sebi odgovorio, nedaš ga ispod 3500, a najbolja ponuda ti je 3300.
I još ovaj post iznad

perovĹž

Lako ja skinem felge stavim neke sa njuskala koje uzemem s gumama za 500kn i prodam za 3000eura i svi sretni po vasoj teoriji.. hvala na savjetu

draĹžen

Kome ces ti polovne gume prodati pod cijenu novih?

perovĹž

gume stare 5 tjedana na alu felgama oz. Mogu prodat za 300eura sigurno.. i jos jedne gume na alu felgama vozene 20tkm mogu dobit 150e.. tako da okani me se

draĹžen

Trazio si misljenje. Od mene i od drugih si isto dobio. Sretno

dinko1981

Pero ja ne kuzim tebe, znas sta imas i koliko trazis za to ali ipak trazis drugo misljenje i kada ga dobijes naljutis se jer ti nije po volji. Imas svoj minimum i ako ga dobijes dobro a ako ne jos bolje, bar po meni jer imas dobar auto koji realno vrijedi dosta ali trziste je neumoljivo, ljudi mozda i traze za stilo neke novce ali ih prodaju, ako to zaista zele ili moraju, za bitno manje pare od trazenih.

seni kt

Pero nisam se htio ukljucit u temu najbolje odluci sam, a tak je kod nas onaj sta prodaje za njega uvijek vrijedi vise, a za onog sta kupuje gleda da sto vise srusi cijenu. Na tebi je odluka i sam ces najbolje odlucit jel ga prodat ili zadrzat. Znas sta imas i kakav je auto. Ja kad sam mijenjao auto i uzeo Alfu znao sam da mi je najpametnije dat Stila starcima jel im je Brava vec tak tak, a o cifri koju sam izdvojio za odrzavanje i popravke od 2004 kad sam ga uzeo novog do ovogodisnjeg zadnjeg servisa da ti dode muka 35000 kn. A za auto sam realno mogao dobit izmedu 15000 i 20000 kn jel je auto odrzavan max od prvog dana. Drzi se onog tvoj auto je tvoja imovina i nicija tuda. Pozdrav.

draĹžen

Kod prodaje treba imati i sreće. Moj je susjed diler onak na sitno. Kupi pa preproda jedan auto. Konkretno naÄ'e auto koji je dugo u oglasu,uzme ga i on ga stavi u oglas i brzo mu ode. Za ne vjerovati. I dobar je parsto eura po autu. Valjda spiku bolju ima,ne znam.

seni kt

Ja kad sam uzeo drugi auto vec sam unaprijed odlucio nema prodaje auto ostaje i tu nema boga. Da ga i nisam dao starcima opet bi se zena i ja koristili sa oba dva auta. Ali moji nazovi jako dobri prijatelji kad su vidjeli da sam uzeo drugi auto onda su bili toliko plitki da su promjenili svoje ponasanje jel su mislili da ce se dokopat uscuvanog auta za male novce. Ali niti jedan od njih nije zasluzio da ga kupi jel bi prvo morali promjenit svoje ponasanje i nivo komunikacije ali nazalost to nisu uspjeli u svojih 35 i 48 godina.

seni kt

Pero zanemari zadnji post o temi sa mojim tzv. prijateljima ovdje je rijec o temi tvoga auta.

perovĹž

Seni sve ok.. u istoj situaciji sam kao sto si ti bio.. rodaci misle da ce kupiti odrzavan i super auto za male novce i nude mi 3200-3300eura.. a ja ga jos niti u oglasnik stavio a ponude dolaze od najblize rodbine

franjo-fritz

Pitanje je bilo procijena zar ne?  Realne vrijednosti si dobio e sad ako ti za njega hoces 5000e. Svaki daljnji komentar je suviÅ¡an.. Plavi oglas, njuskalo, jakusevac i deri cijenu..
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

perovĹž

Dobio sam procjenu kakvu mi je svaki prolaznik na cesti mogao dati za auto o pola milijuna kilometara. Bez servisne. Bez dva seta alu felgi tko zna kako odrzavan.... zato sam odma napisao neka sefovi obriau i temu

franjo-fritz

Ja stvarno neznam sta si ocekivao.. Ponudu ko za novi stvarno ne kužim..
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks