procjena fiat stilo

Autor perovĹž, 04 Prosinac 2015, 18:52:24

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

franjo-fritz

Citat: perovž  u 07 Prosinac 2015, 10:59:49
Taj za 1500 ti je ko iz ducana.. registriran godinu dana.. sa odlicnim gumama i jos zimskim setom.. servisnom knjigom.. samo trebas ulje i filter zamjenit.. sa originalnih 150tkm.. savresen auto
ovak da 1500 pa sam vidi od 1500 do 3500 koja je razlika i sta sa tim novcima mogi napraviti.. 2000e je razlika..  Å to se tice servisne knjige njima vjerujem ko marica u krivi k.... Sam ju napravim.. Neznam čemu tvoje ogorčenje? Zato Å¡to si dobio realnu ponudu?  Ili misliÅ¡ da ti auto vrijedimilijone..? Reko stavi cijenu na njuskalo i uzivaj.
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

dinko1981

Tema potpuno bez svrhe jer autor zna sta ima, zna kakve su inace cijene i zna koliko minimalno trazi za svoj auto i od toga ne odustaje, tako da je svaki daljni komentar nekog forumasa suvisan jer nece promjenit stav i misljenje autora teme nego samo moze dovest do trzavica jer im se misljenja ne slazu.

franjo-fritz

Citat: dinko1981  u 07 Prosinac 2015, 11:32:00
Tema potpuno bez svrhe jer autor zna sta ima, zna kakve su inace cijene i zna koliko minimalno trazi za svoj auto i od toga ne odustaje, tako da je svaki daljni komentar nekog forumasa suvisan jer nece promjenit stav i misljenje autora teme nego samo moze dovest do trzavica jer im se misljenja ne slazu.
gle sasvim nebitno.. Realna cijena je ta koja je.. Neznam cemu uopce otvarati temu kad se nafunji narealne procijene.. Ima njuskalo neka stavi cijenu i moli boga da ga uopce ko nazove..
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

dinko1981

Pa ok franjo, u biti se slazemo da je tema nepotrebna.

perovĹž

I ja se slazem da treba obrisat temu nema svrhe

seni kt

Pero vas je trazio za savjet i pomoc a vi po njemu sasuli drvlje i kamenje. Ja mogu samo rec da mi nije ni sekunde zao sto sam Stila ostavio u obitelji ali da je Fiat kao marka vrijedna mojih novaca e to vise nece bit moj odabir. Alfu sta sam kupio je neki totalno drugi svijet za Fiata ali  po svemu i Fiat na tom nivou kvalitete nece bit nikad. U odabiru je za zamjenu bio Bravo i Grande Punto ali za 47000 kn nisam mogao kupit bolji auto koliko sam dao za 147. I ubuduce sljedeci auto ce bit samo Alfa.

Miha.

Ja sam isto bio u nedoumici Bravo Sport ili 147, probao oba i jednostavno se nametnuo Bravo kao bolji izbor. :)

Ako je stvarno stilo kako kažeÅ¡ mogao bi dobit za njega 4tâ,¬, no recimo neko će reć da možeÅ¡ za 4.5tâ,¬ dobit Bravo 1.9mjet,ili 147, Å¡to možeÅ¡..

seni kt

Necu da me netko krivo protumaci da pljujem po Fiatu on mi je kak bi se reklo genski odmalena po starom. Ali ima jedna druga stvar ja sam auto kupio potpuno nov sa 0 km i na kredit 7 god. rata mi je bila 1560 kn i sa cijenom od 107000 kn koliko je bila dobio sam popust od kolege sta je imao u Kutini fiatov salon na 100000 kn. Auto me sa kamatama kostao 138000 kn a za odrzavanje i popravke tipa nesta mehanike i elektronike 35000 kn. Imam racune od prvog dana sve u fasciklu e sad dalo bi se nabrajat. U ovih 11 god. 2 puta kvacilo 3 puta prednje vilice, 5 puta prednji stabilizatori  2 puta komplet kocnice i 3 puta komplet razvod. Ima tu jos 4 bobine i neke sitnice kojih se nemogu sjetit sad napamet. A 27500 kn za teh.preglede i registraciju a o gorivu da ne pricam. Uglavnom u grubo taj me auto kostao blizu 200000 kn i sad da ga nakon svega dam nekom za 15000-20000 kn. A na autu su od prvog dana do dan danas samo org. Fiatovi dijelovi jel nikad nisam skrtario na odrzavanju. Ali kapa dolje Fiatu ali 147 je po svemu neki totalno drugi svijet za Stila. Od volana i ovjesa i samog osjecaja voznje tu sjednes za volan i kak bi se reklo zapalis na kraj svijeta. Stilo uscuvan da boli glava nikad cvrknut niti zapaljena cigareta u njemu i da ga sad nekom poklonim ma nema sanse starci ce se jos vozit godinama a auto sad ima 152000 na satu.

seni kt

Samo za neku usporedbu mada se o tome nemoze diskutirat Alfa je skuplja za odrzavanje. Auto sam kupio sa stvarnih 75230 km sad je odvrtio od 8 mjeseca 80000 km. Napravio sam komplet servis na motoru na 147 komplet razvod Continental remenje, Skf spaneri i Hepu pumpa i Selenia ulje te Ngk svjecice i zamjenjen taj sugavi varijator faze metnut od Fiata Coupea 2.0 20V. Najskuplja stavka su bile svjecice 1250 kn uglavnom sa poslom 3350 kn.

draĹžen

Ok. Ti si tako odvagao i odlucio ne prodati. Drugi kolega bi ga prodao ali mu je pre vrijedan. I covjek trazi misljenje koliko auto vrijedi. Njemu puno a drugima ne. Jos pljuje druge da ni jedan ne valja a samo njegov je ispravan. Samo njegov ima siceve koji nisu poderani,termostat novi i vilice. I gume nove a druge je na slikama vidio i procijenio da su krame. Prima ponude koje ga vrijeÄ'aju. Onda nek si ga ostavi ili stavi na njuskalo po cijeni pa nek vidi. Moze ga najvjerojatnije prodati samo nekome tko ga zna i tko je spreman dati toliko zato sto ZNA da je u auto ulozeno.

seni kt

Meni je bilo idiotizam da nakon toliko god. otplacenog kredita i ulozenog u auto da ga dam za cijenu vrece krumpira. E pa nece ici dok su starci zivi za njih ce jos bit dobar. Necu komentirat Perin auto jel ga nisam vidio htio sam rec da me smeta nacin komuniciranja nismo svi med i mljeko ali neka tolerancija bi trebala bit. Bez ljutnje.

dinko1981

Citat: seni kt  u 07 Prosinac 2015, 16:03:08
Pero vas je trazio za savjet i pomoc a vi po njemu sasuli drvlje i kamenje. Ja mogu samo rec da mi nije ni sekunde zao sto sam Stila ostavio u obitelji ali da je Fiat kao marka vrijedna mojih novaca e to vise nece bit moj odabir. Alfu sta sam kupio je neki totalno drugi svijet za Fiata ali  po svemu i Fiat na tom nivou kvalitete nece bit nikad. U odabiru je za zamjenu bio Bravo i Grande Punto ali za 47000 kn nisam mogao kupit bolji auto koliko sam dao za 147. I ubuduce sljedeci auto ce bit samo Alfa.

Ja uopće ne vidim da je netko drvlje i kamenje po čovjeku, isti je tražio mišljenje i dobio ga je. Čovjek cijeni svoj auto i to je ok, dali će dobit te novce to je vrlo upitno i takav odgovor je dobio i to ne treba shvatit kao uvredu.

franjo-fritz

Savjet i pomoć je dobio.. To što neprihvaca realnost jer je to NJEGOV auto to je njegov problem... Kupis nov auto sa nula km predjes prag salona gubis 20% cijene a jos nisi ni prdnuo u njega.. Realno
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

seni kt

Da realno je da sam bio opet spreman kupit ganc novi Fiatov auto 500 L ali za najjeftiniji 118000 kn a za 47000 kn se vozim u 147 9 mjesec 2009 i nije po prostoru kao 500 L ali za mene ono najvaznije gust u voznji.

draĹžen

Poznanik na lizing kupio bmw x6. 700 tkn bez kamata. Auto ima 5 god i 280 tkm. Ne moze dobiti ni 28000 e. To je gubitak. Sve jedan servis u tomicu ima. Samo je dpf filter platio 22 tkn. To je tako.