Grande punto 1.3 MJet , tipke na volanu

Autor abarthpz, 22 Veljača 2016, 21:32:12

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

ElRa

Moj 2009, mart, i svijetle.

Ako ne rade, trebalo bi ih skinuti i ocistiti kontakte.

abarthpz

Znaci time upravlja body, kako je jedan clan napisao, moze li se dogoditida nestose poremeti, pa napravim jos veci belaj?

zvezdo

Nemoze nista!
Ali u principu najbolje ja da ne ukljucujes radio dok cisis kontakte.
Sve ono Ã,,ega nema, ne moĹže se ni pokvariti!
ALFA u srcu,FIAT u garaĹži.

L-tronic

Skini masu s baterije i skini tipke pa ih naspricaj s kontakt sprejon i ostavi da se ocidu i osusu pa ih vrati nazad i onda spojis klemu nazad

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk


Multijet

Danas pop..... i isčupao tipke iz volana i oprao ih u deterdžentu jer su bile pune smeća i brljavile su i svašta nešto, osušio ih, nakon toga sa kontakt sprejem počistio kontakte i evo rade kao nove
0989739290

abarthpz

Evo potabavio se i ja time napokon, heh, ali bezuspjesno,  izvadio tipke, ocistio kontakte, i opet nista, cak ni kad sam otvorio kutiju nije bilo prljavstina, bilo je sve relativno cisto. Onda jos naide komsija, inace ponosni vlasnik alfe 159 sw 1.9 mjet, kaze da je mozda problem u osiguracu, ili da je istekan kabel iz radija, koliko je to pametno da ja na svoju ruku to radim, buduci da je radio tvornicki, a nemam one kljuceve za vadit radio?

zvezdo

Koje kljuceve?
Moze i bez toga, gurni 4 eksera i vadi radio.
Mada slaba je vajda od toga ako radio normalno radi konektor je na mestu a na jednom konektoru je sve!

Problem je verovatno na konektoru ablendera ili u samom ablenderu odnosno u njegovoj spulni a to neces sam moci resiti ako ti problem zadaje vadjenje radija.
Sve ono Ã,,ega nema, ne moĹže se ni pokvariti!
ALFA u srcu,FIAT u garaĹži.

abarthpz

ekipa, zna li netko nekoga u hr da prodaje rabljene dijelove za GP, treba mi zavojnica ispod volana , cujem da su nove dosta skupe.
krajnje je vrijeme da rijesim taj problem.

AANTE

italy
FIAT RITMO 125 TC & FIAT 131 SUPERMIRAFIORI

bubinho

a jesi ikad pomislio da to nije original volan gore... tj da serijski nije imao komande na volanu, nego je netko stavio cisto zbog estetike ? :zbunj:

gokiSP

Koliko sam shvatio, radile su.
Zavojnica moze biti problem, polovne su po 200-300 kn

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk