USB na radio preko AUX-a

Autor tomislav_vg, 24 Veljača 2016, 16:45:56

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

tomislav_vg

Pitanje,

Koristim auto radio Pioneer DEH-30MP



i on nema USB. Ima AUX koji koristim za spajanje mobitela na njega no dosao sam do zakljucka da bi preko tog AUX ulaza mogao spojiti USB preko ovoga



no ne radi. Ne ocitava file-ove sa USB-a...Jel zna netko zasto?

No nikako ne ucitava file-ove sa USB-a.... Jel zna netko zasto?



Better one day in FIAT then a life in VOLKSWAGEN!!!!


                                                          Punto Freak!

Antonijo

Citat: tomislav_vg  u 24 Veljača 2016, 16:45:56
Pitanje,

Koristim auto radio Pioneer DEH-30MP



i on nema USB. Ima AUX koji koristim za spajanje mobitela na njega no dosao sam do zakljucka da bi preko tog AUX ulaza mogao spojiti USB preko ovoga



no ne radi. Ne ocitava file-ove sa USB-a...Jel zna netko zasto?

No nikako ne ucitava file-ove sa USB-a.... Jel zna netko zasto?


Auto radio ne može očitavati muziku jer je AUX pasivni konektor, a USB aktivni.

TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

tomislav_vg

Nije mi to bas jasno...

Zasto onda postoji takav kabel (ovaj sa slike)?
Better one day in FIAT then a life in VOLKSWAGEN!!!!


                                                          Punto Freak!

XXX-Man

To NE MOŽE raditi.

Taj kabel je za neke druge svrhe i za neke druge ureÄ'aje.
http://www.facebook.com/servis.racunala.pisarovina
>Servis elektronike, raÃ,,unala, mobitela, elektroinstalacijski radovi 098/9408075<

Mike20

Nemoj to ptekati da ti ne crkne nešto.
Pa usb je priključak za digitalni prijenos podataka, da bi to radilo mora postojati izmeÄ'u neki el. sklop

tomislav_vg

Better one day in FIAT then a life in VOLKSWAGEN!!!!


                                                          Punto Freak!

Multijet

Mda, taj kabel jedino može služiti za napajanje nekog ureÄ'aja putem aux na usb ako aux ima izlaz za napajanje, a i radio mora imati softver da bi radio usb jer su podaci na njemu u digitalnom obliku a ne analogni ko u aux konekciji
0989739290

Delta TD

Usb stick je medij kao npr. CD a AUX je ulaz za spajanje dodatnog uredjaja i zato ti ne radi,, eto svi su sad objaasnili na svoj nacin
098871798

Mi$ki

Daj molim te poslikaj kabel s kojim povežeš mob na radio i gdje ga ukopčaš otraga. :85565:

tomislav_vg

Hahahha...skuzio sam sad   :yesyes:


kabel s kojim povezem mob je 3.5mm prikljucak s obje strane (dva muska) i otraga ima ulaz AUX (gornji je ako imas isti radio)
Better one day in FIAT then a life in VOLKSWAGEN!!!!


                                                          Punto Freak!

Mi$ki


brava 312

Da ne otvaram novu temu imam jedan problem.
U pitanju je radio s usb-om kenwood, buraz je izvuka usb iz radija dok su s njega svirale pjesme i sad javlja usb eror.
Probao sam uštekati drugi usb i isto, probao resetirati na onu malu tipku, pa sam probao skinuti kleme preko noći i opet isto.
E sad Å¡to je zanimljivo ima dana da usb radi normalno nekih 2 minute i opet izbaci usb eror.
Zvao sam ovlašteni servis u Zagrebu i kao ima mogućnost da se softver nadogradi.
Zna li neko kako bi se dalo to rješiti pošto mi traže za popravak 300 kn plus poštarina

Tono92

Citat: brava 312  u 08 Lipanj 2016, 21:30:29
Da ne otvaram novu temu imam jedan problem.
U pitanju je radio s usb-om kenwood, buraz je izvuka usb iz radija dok su s njega svirale pjesme i sad javlja usb eror.
Probao sam uštekati drugi usb i isto, probao resetirati na onu malu tipku, pa sam probao skinuti kleme preko noći i opet isto.
E sad Å¡to je zanimljivo ima dana da usb radi normalno nekih 2 minute i opet izbaci usb eror.
Zvao sam ovlašteni servis u Zagrebu i kao ima mogućnost da se softver nadogradi.
Zna li neko kako bi se dalo to rješiti pošto mi traže za popravak 300 kn plus poštarina
Softver bi i trebalo nadogradit jer nebi smio maknut usb ako on svira , ili kupi sony ;)

XXX-Man

Citat: brava 312  u 08 Lipanj 2016, 21:30:29
Da ne otvaram novu temu imam jedan problem.
U pitanju je radio s usb-om kenwood, buraz je izvuka usb iz radija dok su s njega svirale pjesme i sad javlja usb eror.
Probao sam uštekati drugi usb i isto, probao resetirati na onu malu tipku, pa sam probao skinuti kleme preko noći i opet isto.
E sad Å¡to je zanimljivo ima dana da usb radi normalno nekih 2 minute i opet izbaci usb eror.
Zvao sam ovlašteni servis u Zagrebu i kao ima mogućnost da se softver nadogradi.
Zna li neko kako bi se dalo to rješiti pošto mi traže za popravak 300 kn plus poštarina
Daj točan model radija.

Citat: Tono92  u 09 Lipanj 2016, 03:20:27
Softver bi i trebalo nadogradit jer nebi smio maknut usb ako on svira , ili kupi sony ;)
Kud baÅ¡ sony mu preporučiÅ¡  :tres:
http://www.facebook.com/servis.racunala.pisarovina
>Servis elektronike, raÃ,,unala, mobitela, elektroinstalacijski radovi 098/9408075<

Tono92

Ja kupujem sony vec godinama i prezadovoljan sam