Stilo - ugradnja aftermarket automatskog paljenja svjetla

Autor fiat-st, 09 Ožujak 2016, 20:11:40

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

fiat-st

Pozdrav
Kao što sam naslov kaže,zanima me ugradnja aftermarket modula za automatsko paljenje svjetala sa senzorom dan-noć.
Dali je itko ugraÄ'ivao?

crev1986

neznam dal je ti je to potrebno posto po ljeti ne moras imat svjetla a zimi su obavezna hehehhe

fiat-st

Istina, ali sam dobio modul povoljno, pa zaÅ¡to ne ugraditi  ako se može.. :ok1:

crev1986

ako ga vec imas jesi dobio neke upute za spajanje da poslikas pa stavis sliku

fiat-st


fiat-st


fiat-st

To je to pa ako netko ima iskustva s tim da pomogne

Poslano sa mog C6903 koristeći Tapatalk


fiat-st

Pa nije moguće da nitko ne zna

Poslano sa mog C6903 koristeći Tapatalk


Mike20

Moraš rezati/guliti izolaciju originalne instalacije po autu, raskapati itd, da bi ugradio nešto što će krepati
A sve to zamjeniš sa 0 kuna i 1 sekundom okreta prekidača svjetla

Koliko vidim, to ima svjetlosni senzor pa sam pali svjetla SAMO kad padne mrak/u tunelu itd, a ne automatski kad pališ auto

Za ugraditi ti je sve objašnjeno po shemi.
Na tebi je odluka želiš to ili ne

fiat-st

ZaÅ¡to  misliÅ¡ da će krepati? Imao sam to na Å koda fabia i radilo je 8 godina, tada sam je prodao. Samo me zanima gdje mi je najbolje spojiti, na prekidač svjetla ili na relej

Poslano sa mog C6903 koristeći Tapatalk


Mike20

Krepa original relej, ak neće nešto naknadno stavljeno.
Po mojem, relej, da aktivira originalni relej sa 12V, znači na pobudu releja koja dolazi sa prekidača

fiat-st

Znači na ručicu od svjetla

Poslano sa mog C6903 koristeći Tapatalk


fiat-st

Mislim da nema sta krepati, ako s ručke isto dobiva 12V

Poslano sa mog C6903 koristeći Tapatalk


Mike20

Da, al taj sklop daje pobudu paralelno ko i ručka, znači on crkne-nema neke Å¡tete, al imaÅ¡ ureÄ'aji koji ne radi, a namučio si se s ugradnjom

fiat-st

U biti meni je bitno da na autu niÅ¡ta ne krepa, jer na ureÄ'aju sigurno neće. Znam po Å kodi, kad rade svjetla preko senzora, ako ideÅ¡ upaliti ručno na prekidaču,npr.kad je dan, u ureÄ'aju relej isključi

Poslano sa mog C6903 koristeći Tapatalk