Zvučnik za subwoofer!!

Autor imampuntoautomatic, 18 Ožujak 2016, 17:34:16

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

imampuntoautomatic



Moje pitanje je gdje da kupim taj zvučnik??

Sent from my SM-G920F using Tapatalk


zoky00

Nesto se u magli sjecam sa foruma da je taj driver malo specifican i tesko dobavljiv, skup i sl. Ne gine ti provlacenje kablova, pojacalo i sub. Barem sam tako je rijesio problem. Ili da nadjes nekoga tko zna promjeniti ovjes zvucnika. Kod mene u Valpovu ima jedan lik koji se bavio s tim, mislim da je Dejan, Dreamsound, ako jos to radi uopce, pa proguglaj

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


imampuntoautomatic

Hm...ok hvala

Sent from my SM-G920F using Tapatalk


Mike20

To je 100w RMS, 2+2 ohma ak se ne varam. Teško budeš našao tak nešto osjetljivo, a da bude radilo s tim pojačalom, jedino neka preinaka

Boxer

Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

tomozuki

Zastava 750/ Fićo ,  Renault 4 1.1 8v ,  Fiat Ritmo 70 cl 1.3 8v ,  Hyundai Accent 1.3 12v ,  Fiat Bravo 1.4 12v,  Fiat Punto mk2 1.2 16v , Peugeot 307 1.4 8v, Peugeot 307 sw 1.6HDI

ccm

Da, 100W, al mislim da nije RMS-a nego muzicke. Ali nebitno. 2 zavojnice, svaka po 2 ohma, i jos k tome mala dimenzija, mislim da je 13cm, to nema sanse da nadjes igdje, osim po otpadu da nadjes nekog sportinga. Ali i na njemu ce vjerojatno bit ovjes zvucnika razvaljen kao na ovom. Ja kad sam kupio svog sportinga, samo dva (od 7) zvucnika su mi radila :) Na ostalima se svima ovjes raspao.
Ja sam preuredio original kutiju od woofera i ugurao unutra 20cm subwoofer Hertzov. Jako sam zadovoljan rezultatom. Al kostalo me oko 900kn i 2 dana posla. (prerada kutije me nije kostala nista, osim 2 dana posla. 900kn je otislo na woofer i pojacalo, kablove sam imao.)
Nebu mene niko v mojoj koruzi...

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Stilo M

To moze zamjeniti original zvucnik u original wooferu?
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

ccm

Ej, al taj zvucnik kosta 50 eura. A opet nije kompatibilan i svirat ce lose. I serijski vec svira lose, a ovaj ce jos losije... :)
Ne isplati se zezat s time.
A onog prvog bi mogao pripasati, al se mora zezat sa bridganjem pojacala, ako ga se uopce da bridge-at. A i opet, to je bas zvucnik, ne subwoofer.

Moja preporuka, ako hoces woofer, kupi pojacalo i woofer, stavi u neku normalnu kutiju i gas.
Nebu mene niko v mojoj koruzi...

Stilo M

Citat: ccm  u 19 Ožujak 2016, 07:45:56

Moja preporuka, ako hoces woofer, kupi pojacalo i woofer, stavi u neku normalnu kutiju i gas.
To sve stoji ako imas u aftermarket radio
Ali je problem na original radio to sloziti
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

ccm

Citat: Stilo M  u 19 Ožujak 2016, 07:49:50
To sve stoji ako imas u aftermarket radio
Ali je problem na original radio to sloziti
Kaj netko ima stock radio u Puntu [emoji15]
[emoji12]
Nebu mene niko v mojoj koruzi...

Stilo M

Citat: ccm  u 19 Ožujak 2016, 08:00:33
Kaj netko ima stock radio u Puntu [emoji15]
[emoji12]
Ja mislim za sebe i Stila  :D: :P:
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Antonijo

Zvučnik se može popraviti.
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE