Bravo II- ne radi USB

Autor Miha., 26 Ožujak 2016, 08:28:20

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Miha.

Ostavio sam ustekan stik kad sam ugasio auto , a prije nego sam ga upalio sam ga izvadio. I sad mi uopće ne prebacuje. Piše no disc.


Nemesis

Koji radio? Koji Usb? Jesi probao sa drugim?

Sent from my C6903 using Tapatalk


Miha.

#2
Tvornički..Probao sam i drugi usb stick i ne radi :facepalm:

robert_zd

Skini klemu da resetiras sve ili iskopcaj osigurac radija B&M pa da resetira  :ok1:

Ako se ne varam F39

Miha.


Mike20

Radi pada napona se zblesira.
Kakav ti je akumulator?
Ja sam razmišljal kak bi bilo da je u paraleli a akumulatorom jedan kondenzator, na Bravu se radio restarta kad pališ auto, na Puntu ne

gandi

--->>>    click here      <<<---

Miha.

#7
Meni se ništa ne restarta kad upalim auto. Ako je usb bio uštekan pjesma počne igrat tamo di je stala..Akumulator je ok.
Ubuduče ga budem ostavio uÅ¡tekanog, ili ga budem izÅ¡tekao prije gaÅ¡enja auta, jer ga izgleda to poremeti..Jel je moguče ikako složit da mi se radio ne pali odmah kod kontakta, ako je usb uÅ¡tekan? Inače se ne pali kad je usb izvaÄ'en.

Sad sam se sjetio da ima auto switch opcija, to bi moglo biti to?

Mike20

Mislim da je, ja sam to sebi složio da dela neovisno od kontakta, ionak se sam gasi nakon 20 minuta od gašenja kontakta

Miha.

Neradi usb opet, probao ištekat akumulator na 30min i ništa.Sad mi još preostaje osigurač :82:

gandi

Jesi probao staviti novi firmware?

Sent from the Middle Earth by carrier pigeon

--->>>    click here      <<<---

Miha.


Mike20

Čudno. Ispada da Yatour dela bolje od toga tvorničkoga

Miha.

UÅ¡tekao sam USB prije davanja kontakta. Radi :eusa_whistle:

ilija.r

A jel zna neko mozda moze li se ovo naknadno ugraditi.jel mogu da zamolim nekoga da ko ima ovo da izvadi radio i poslika dzek od ovog pozadi.mozda bi se moglo ovo napraviti(neki kabal pa u pretenac).hvala.
only FIAT