Stilo 1.9 jtd vađenje motora

Autor lik-bj, 10 Srpanj 2016, 16:43:10

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

lik-bj

Ima netko da je vadio motor ? sam ne kod majstora?

kiky776

Pa sigurno je netko vadio motor ...   :roll2:
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

lik-bj


draĹžen

Moj ima 5 nosaca. Jedan desni hidraulicni,lijevi ispod aku i dva dolje na dnu u sredini. Jel se jos na cemu drži?

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

lik-bj

pitanje je nepotpuno zato što žalim da se netko javi onda slijede pitanja
zanima me dali je lakše gore van sa njim ili dolje
Å¡to sve smeta okolo itd .

franjo-fritz

Prvo pitanje je malo i smiješno
Drug zašto bi vadio motor?
Treće ako je neko vadio motor onda ima i nekakvih saznanja o mehanici
Cetvrto.. Najlakse ga je izvaditi od naprjed raskopati prednji kraj farove vezni lim itd itd
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

lik-bj

Citat: franjo-fritz  u 10 Srpanj 2016, 19:48:26
Prvo pitanje je malo i smiješno
Drug zašto bi vadio motor?
Treće ako je neko vadio motor onda ima i nekakvih saznanja o mehanici
Cetvrto.. Najlakse ga je izvaditi od naprjed raskopati prednji kraj farove vezni lim itd itd
eto vidiš to sam čekao odakle ga je naj lakše izvaditi što smeta uvijek ima neka caka koja olakša život
mjenjao sam motore na sigurno 5 auta i kod svakog ima neka caka.
a vadi bi motor jer mi je pukao zupčasti remen i stavljam drugi motor
dali vaditi i getribu zajedno ili ju ostaviti ?

lik-bj

a ovo kod majstora sam mislio ako je mjenjao motor a to radio majstor ili netko teci a on loko pivu u fotelji i nema pojma takve netreba
meni treba samo par savjeta od nekoga tko svojim rukama to radi i lijepo ljucki da kaže "skineš ovo i ono zakreneš i onda ti to samo ide van" .

Tono92

Najlakse ti ga je dignut jer ako ga spustis dole namucit ces se da ga dignes na nosace i to posteno ....tako da je bolje da ga dignes

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

draĹžen

Ako te osnove ne znas pusti to nekome tko zna. Kad sam se ja prije dvije god u sisku raspitivao to je bilo 500 kn. Sad mozda je malo skuplje ali odi mehi koji ima kran i iskustvo

franjo-fritz

Citat: the-rider  u 11 Srpanj 2016, 07:11:29
a kako ce ga dignuti, na ruke?
pimpek, pimpekom..... Lako ga je izvaditi al staviti to je vec druga prica... Ima vise opcija kako... Moze i sa cijelim mostom spustiti motor.. Al opet treba dici karoseriju..... Ukratko ako se vadi sa prednje strane podignem karocu otpustim motor stavim palet, dvije (vec imam iskrojene taman za motor i getribu) spustim auto do kraja odšarafim motor malo podignem motor na paletarac i izvucem ga van.... Ili dignem auto sve nosace otpustim, mosta, spustim auto odšarafim amortizere dignem karoseriju i izvucem motor.... Teze ga je vratiti nego skinuti...
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Tono92

Citat: the-rider  u 11 Srpanj 2016, 07:11:29
a kako ce ga dignuti, na ruke?
Pa naravno ne na ruke nego na dizalicu , a ako nema dizalicu onda uzmes onaj slafencug i namontiras cijevi da ga mozes dic gore uglavnom malo improvizacije i ici ce bez problema , a i nisu badava ljudi smislili onu dizalicu koja dize prema gore jer najlakse ga je  spustit na paletu ali kak ces ga onda prikvacit ponovo pa dizat motor i napatit se ko sivonja