Savjet diskovi i pločice Fiat Stilo Multiwagon

Autor fiat-st, 11 Kolovoz 2016, 22:43:34

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

fiat-st

POZDRAV
Da li netko ima iskustva sa LPR diskovima.
U pitanju je FIAT STILO SW 1.9 MJT 88kW.
Molim odg.jer se spremam za zamjenu,a dobio sam dobru ponudu za te diskove

dgudan

#1
Za LPR diskove nisam čuo.
Auto imam isti a prednje diskove i pločice stavio sam Delphi u ovlaštenome. Komplet sa izmjenom me koštao 1030.00 kuna i sada su na autu cca 30tkm. Koče odlično, nisu se potrošili previše a ne cvile... Jako zadovoljan...

Zadnji komplet mi je ETG i na autu je ohooo. Na ostalim autima imam ETG godinama ali kad je bio na servisu i radilo se ostalo, nisam stigao kupiti ETG pa sam pristao na Delphi i zadovoljan skroz...


ETG kupujem - Regnemer Zagreb
---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

fiat-st

U mene je auto kupljeno u 4.mj 2015, zadnji diskovi su ok, pločice stavljene LPR u 9 mj.ne cvile a sad treba mijenjati prednje komplet i dobio sam ponudu u Tokića,za 850 kn, diskovi LPR, pločice ferodo

Poslano sa mog C6903 koristeći Tapatalk


hrg

nemam ni ja iskustva s LPR-om, i ja stavio sve Delphi i zasad sve ok.

dgudan

Neznam Å¡to bih ti pametno rekao...
Mislim da kad na tvoju Tokić ponudu staviš još ugradnju onda dolaziš do jako male razlike u cijeni ili je gotovo nema a dobiješ ipak neku marku i kvalitetu kod npr. Delphi-ja...
Osim ako sam ne mijenjaš...
Ne kažem ja da LPR nije dobar, jer nemam iskustva sa njime, ali po meni premala je rzlika u cijeni da bi išao isprobavati...
Ja ipak ne bih za tako malu razliku išao riskirati sa "nepoznatim"...
Ajde da su ti to zadnji diskovi pa kako tako ali sa prednjima možda ipak da uzmeš nešto provjereno...
---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

fiat-st

JoÅ¡ na tu cijenu ide popust, a sam ugraÄ'ujem, a zadnje pločice sam stavio LPR i prezadovoljan sam, jedino ne znam kakvi su diskovi LPR, ne vozim baÅ¡ oÅ¡tro, ali ipak su to kočnice, pa zato pitam

Poslano sa mog C6903 koristeći Tapatalk


franjo-fritz

Lpr... I sidro za nedaj bože.... Vele kupio nove diskove tresu na kocenju made in tokic kvaliteta
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Mike20

LPR je jeftino s....E koje ne vrijedi tih novaca. Kad već šparaš na kočnicama, barem naprijed stavi neku marku, bar diskove da budu dobri.
Kad ti u Tokiću za nešto vele da je prilika i da je dobro, bježi od toga. Kod njih i marke su neka zadnja klasa, moje osobno iskustvo

zetsthebunny

Ako možeš LPR izbjegavaj širokom luku...
Na Fiat ide isključivo FERODO ili BREMBO, ali u kompletu...
Nemoj skrtariti na kocnicama pogotovo ako je razlika 300-400 kn pogotovo ja prednjim...
Pa to je jedina stvar koja ti treba biti 100% ispravna...
S LPR om sam imao problema samo 2 puta i nikad vise, a problem je bio u ekipi koja ih je kupila a kasnije nisu stali na vrijeme zbog loše kvalitete i pregrijavanja...

Sent from my E2003 using Tapatalk
+385977970759 Zlatko

Mairon

Zadovoljan sam sa LPR na puntu, prije tog bili Ate koji su se iskrivili nakon godinu dana i vibrirali. Za stilo ne znam, ipak je teži auto išao bi na nešto provjereno.

dgudan

---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

fiat-st

Uzeo sam LPR diskove i pločice isto LPR, platio sam 550 kn, pa ćemo vidjeti, ako ne budu dobri, izgubio sam 500 kn,ali vrijedi probati. Za sada koče ok, prešao sam oko 1000 km u ova tri dana

Poslano sa mog C6903 koristeći Tapatalk


Boxer

Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

fiat-st

Ha, vidit ćemo, ako ne budu valjali, idu u željezo, ali u nas je ionako sve žnj kvalitete, na škodu fabiu sam prije 2 godine stavio ATE, pa su bili za ništa, 3 puta sam ih vraćao u autodijelove

Poslano sa mog C6903 koristeći Tapatalk


fiat-st

Citat: fiat-st  u 17 Kolovoz 2016, 21:28:37
Ha, vidit ćemo, ako ne budu valjali, idu u željezo, ali u nas je ionako sve žnj kvalitete, na škodu fabiu sam prije 2 godine stavio ATE, pa su bili za ništa, 3 puta sam ih vraćao u autodijelove

Poslano sa mog C6903 koristeći Tapatalk
A plaćeni su triput više

Poslano sa mog C6903 koristeći Tapatalk