Akumulator

Autor 0p3rat0r, 24 Listopad 2016, 10:15:03

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

0p3rat0r

Lijep pozdrav interesujeme na akumulatoru sta znaci zelena lampica jel ona dok je jos zelena akumulator ispravan ili ako promijeni boju neispravan ili mozda treba da se napuni

gandi

Ta lampica ti sluzi za vizualnu detekciju stanja baterije. Ako je zelena sve je ok, ako je neke druge boje onda treba napuniti akumulator ili je skroz mrtav. Pored nje bi ti trebalo pisati sto koja boja opisuje

Sent from the Middle Earth by carrier pigeon

--->>>    click here      <<<---

0p3rat0r


Antonijo

Zelena lampica je indikator za samo jednu ćeliju ali ne za ostalih 5 ćelija...
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

0p3rat0r

Sta to znaci da samo jedna moze biti ispravna a ostalih pet ne

0p3rat0r

Htio sam da pitam ako je lampica zelene boje jel on ima jos uvijek dovoljno snage da pali motor kao sto je moj 1,9 disel na niskim temperaturama

Antonijo

Citat: 0p3rat0r  u 25 Listopad 2016, 09:25:53
Sta to znaci da samo jedna moze biti ispravna a ostalih pet ne

Može biti i obrnuto.
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

Antonijo

Citat: 0p3rat0r  u 25 Listopad 2016, 10:54:10
Htio sam da pitam ako je lampica zelene boje jel on ima jos uvijek dovoljno snage da pali motor kao sto je moj 1,9 disel na niskim temperaturama

To čeÅ¡ vidjeti sam kad doÄ'u hladni dani kako će paliti, teÅ¡ko je ovako neÅ¡to reći.
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

0p3rat0r

Ok prijatelji mozda sam malo dosadan jutros kada sam htjeo da upalim svog punta nema uopste struje otvorim haubu i vidim da je jedna klema skroz labava malo je zakrenem i auto ima struju posto je ona ko malo iskrivljena nemogu je dovoljno dotegnut da se vise nemice e sad dali to moze uticati na malo duze verglanje znaci zbog nedovoljno dotegnute kleme

gandi

Moze. Kleme su labave, stvori se sloj oksida ispod njih, oksid je izolator, a ne vodic...

Sent from the Middle Earth by carrier pigeon

--->>>    click here      <<<---