GP 1.3 mjet ulje

Autor igor68sk, 03 Studeni 2016, 10:51:00

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

igor68sk

zanima me dali u motor GP 1.3 mjet bas mora ići Selenia WR 5w40 ili može i neko drugo ulje ?
ako netko sipa nesto drugo nek napiše sta ?



                                                                                       hvala i lp

Dr.Grande

3. put za redom stavljam Shell Helix diesel ultra 5w40, od izmjene do izmjene (15tkm) ništa ne dolijevam ako ti išta pomaže..

igor68sk

ma ostalo mi od prošlog auta neotvoren kanister total quartz 9000 pa razmišljam dali da to sipam ili da kupujem seleniu pa reko idem vidit na sta se drugi voze .
tebi puno hvala !


                                                                                          lp

Dr.Grande

Ako zadovoljava ili čak premašuje Fiat normu zašto ne, go for it!

DiscoVolante

Jedno pitanje za vlasnike 1.3 motora, troši li Vam ulje imalo?

Napravio sam 10 000 od zadnje izmjene, i vidim da je ulje na šipci na pola, doduše imao sam puno autoceste gdje je auto bio dosta u okretajima, a i danas sam ga momački peglao do Zagreba starom cestom.


Svakako mi je u planu servis idući tjedan, ali čeka me 600 km autoputa tako da bih volio da ulje bude na maksimumu pa ću sutra pokušati naći dućan u blizini. E da, zna li tko ima li gdje u blizini Savice dućan koji drži Seleniju?

Dr.Grande

Koliko me sjećanje služi kod mog je nakon 15tkm bilo negdje oko pola šipke ak se ne varam, a bilo je svakakve vožnje, većinom otvorena. Od zadnje izmjene je prošlo nekih 5tkm pa bih mogao bacit oko da vidim stanje.

L-tronic

Ja inace minjan na 10k al san ga sad pustia da vidin kako se ponasa i na 20k km nije ni kapi potrosia ulja

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk