Punto MK2 lampica jastuka

Autor Boxer, 06 Studeni 2016, 18:51:24

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Boxer

Vadio sam satove iz auta radi zamjene raznih žaruljica i kad sam ih vratio stalno mi blinka lampica suvozačevog jastuka ona mala žuta koja se obično ugasi nakon malo blinkanja. Neda mi ni dijagnostikom poništit greške na airbagovima,dal ima netko ideju nekakvu?
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Boxer

Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

the-rider

a ti očita kakvu grešku?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

draĹžen.os

Mi smo imali isti problem. Gresku je pravila brava za iskljucivanje suvozacevog jastuka. Rastavili bravu i ocistili kontakte i uspjeli ponistiti gresku.

Poslano sa mog SM-G361F koristeći Tapatalk


Boxer

Greške javlja sve moguće na airbagovima, od centrale, okidača, ma sve živo al ih nemogu nikako poništiti. Prije ih nije bilo i lampica airbaga se gasi ali ona žuta blinka cijelo vrijeme.


@dražen treba raskopat nešto da ju se izvadi ili može ovako izvana?
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Mike20

Jednom davno sam to napravio, morao sam zamijeniti centralu airbaga

Boxer

Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Mike20

Mijenjao sam satove od hgt-a al na Marei, nisam otpajao aku, nakon toga svijetli airbag samo kaj se uopće nije mogao spojiti na dijagnostiku u ovlaštenom

Boxer

Faaaaaaaaaaaaakk....ja sam ih samo skinuo i vratio i u meÄ'uvremenu daval kontakt par puta da vidim dal rade lampice koje sam mjenjal na konzoli :tup:
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Mike20


draĹžen.os

Citat: Boxer  u 08 Studeni 2016, 10:44:32
Greške javlja sve moguće na airbagovima, od centrale, okidača, ma sve živo al ih nemogu nikako poništiti. Prije ih nije bilo i lampica airbaga se gasi ali ona žuta blinka cijelo vrijeme.


@dražen treba raskopat nešto da ju se izvadi ili može ovako izvana?

Može iz vana. Koliko se sjećam ima dva pera(kao bočni žmigavci) koja ju drže. Kada otvoriš ladicu od suvozač možeš rukom doći do nje. Ako sam nešto napisao krivo Dino će me ispraviti jer je on to vadio van.

Boxer

OK, hvala, probat ću prvo s bravicom mada sumnjam da je do nje jer nju nisam ni taknuo a radilo je sve prije nego sam vadio satove
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...