Servis Punta 2 savjeti

Autor marin84, 08 Prosinac 2016, 14:21:03

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 4 Gosti pregledava ovu temu.

marin84

Pozdrav,
Znaći na nedavnom probnom tehničkom pregledu za vrijeme "Dana tehničke ispravnosti vozila" sam odveo auto Fiat Punto mk2a iz 2002 1,2 8v na pregled i tamo mi je rečeno da moram popravit zadnje kočnice (ručnu i nožnu) i prednje kočiono crijevo i da je ostalo sve ok. Ali osim toga bi ja mijenjao termostat na autu jer se motor ne može uopće ili mu jako jako dugo treba da se zagrije i onda mi i više troši a za grijanje u kabini da i ne govorim da ne radi uopće tako da ventilaciju koristim samo za odmagljivanje stakala a nikako za grijanje.
Sad sam se potrudio naći nekog meštra koji bi mi to napravio bez računa u svojoj garaži ali dok čekam da mi pogleda to i reče svoju dijagnozu i što sve treba raditi i koliko će me to sve izaći sam čisto informativno odveo auto u Splitu kod AS Katić kod bolnice Firule i tamo objasnio što sve treba i onda mi je rekao da bi trebalo minjat sljedeće: zadnje pakne, cilindat, sajlu ručne kočnice, kočiono crijevo i ulje u kočnicama, te za ovo moje termostat i samim time da kada se mijenja onda treba mijenjat i antifriz (iako je promijenjeno to nedavno prije mjesec dana) i za sve to skupa materijal i ruke mi traži 2000kn.
Sad da li je to sve previše što on misli da treba mijenjat i kakvo je vaše mišljenje o cijeni koju mi je ponudio i da li se može di i koliko proći jeftinije?

marin84

Uglavnom sredio sam, ili sam bar mislio da sam sredio.
Odveo sam autu u servis Jerčić i tamo mi je za sve ovo isto što sam napisao promijenio za 1350kn.
To je sve bilo  gotovo u petak popodne, a već 2 dana kasnije na nizbrdici s povučenom ručnom kočnicom auto lagano klizi naprijed, tako da ga danas moram sad ponovo vodit da mi to opet sredi

Multijet

A glede toga kočnicama treba neko vrijeme da se prilagode, obično 5stotinjak km i onda ponovno štelanje, pogotovo ako si nove pakne i sajle a stari bubnjevi
0989739290

marin84

Da stari su bubnjevi, ali ne mogu čekat 500 km jer sad ovako parkirat mogu jedino na potpuno ravnome ili auto ode nizbrdo

Multijet

Probaj u laganoj vožnji povući ručnu par puta i probaj tako zaustaviti auto ručnom kočnicom i dok je povučena ručna stisni nožnu dva tri puta da se pakne poštelaju. Sve to treba napraviti snažno ali sa osjećajem
0989739290

marin84

Probat ću i to na nekom parkingu zatvorenom. Inaće to na nizbrdici kad je auto u leru klizi koliko god podigao ručnu, nije to brzo ali klizi, a kad podižem ručnu je jako "labava" i čuje se kao neki zvuk da preskoči nešto. A za nožnu kočnicu (pakne) radi sve uredno i bez problema

Multijet

0989739290

marin84

A morat će, prvo jer mi nije tako sigurno vozit, odnosno parkirat, a i tehnički je za 20 dana

marin84

Odveo sam auto jučer opet kod meštra i reka je da kako je nova sajla da samo zapne i onda ju je ponovo namjestio i zategao malo.
Ali problem je što to sve drži kratkotrajno, nakon par povlačenja već osjećam da nije 100% kako treba i da će mi za koji dan opet popustit i da ću se morat vratit nazad. Jel to sve normalno da je svako malo treba štelovat dok je sajla nova ili baš i nije? Ono stojim na nizbrdici i ako je malo veća ne drži nego tek na vrhu kočnice

Multijet

 Nove pakne se moraju prilagoditi starim bubnjevima,za koliko km to ti je li-la, nekome za sto,tristo,petsto. Napravi kako sam ti opisao ranije postupak sa ručnom i nožnom kočnicom, ako se ne popravi opet kod meÅ¡tra i budi uporan,on to mora napraviti kako treba
0989739290

draĹžen_na

A možda su i same pakne neispravne. Isto tako sam prošao, prije tehničkog stavljene nove pakne, na tehničkom jedan kotač nije kočio kako treba ni sa nožnom ni sa ručnom kočnicom. Odem majstoru i on me uvjerava da se ta strana još nije razradila i da je to normalno. Naravno da sam otišao kod drugog majstora koji je sve to pregledao i stavio nove pakne koje su normalno hvatale i auto je osjetno bolje kočio nakon toga. Navodno je nešto preskakalo-ispadalo na ovom zamijenjenom setu pakni.

marin84

Citat: dražen_na  u 14 Prosinac 2016, 02:06:04
A možda su i same pakne neispravne. Isto tako sam prošao, prije tehničkog stavljene nove pakne, na tehničkom jedan kotač nije kočio kako treba ni sa nožnom ni sa ručnom kočnicom. Odem majstoru i on me uvjerava da se ta strana još nije razradila i da je to normalno. Naravno da sam otišao kod drugog majstora koji je sve to pregledao i stavio nove pakne koje su normalno hvatale i auto je osjetno bolje kočio nakon toga. Navodno je nešto preskakalo-ispadalo na ovom zamijenjenom setu pakni.
Evo u mene sličan problem. Znaći stavljene su nove pakne koje su tvornički bile neispravne i nisu se mogle kako treba namjestit tj preskakale su. Jedina stvar je što meni majstor nije muljao i zavlačio da je sve u redu nego je rastavio ponovo sve, vidio u čemu je problem i stavio druge pakne i sad je sve u redu