Cancheck na radiu alfa 147

Autor brzy, 05 Travanj 2017, 22:37:28

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

brzy

Moja 147 je došla sa aftermarket radiom a ja bi htio ubaciti original unutra(bolje izgleda i vjerojatno se bolje čuje).
Uglavnom, kad se spoji original radio(iz druge 147) javlja "cancheck " na displeju od radia i ne traži kod samo stoji taj "cancheck".
Zna li netko kako to riješiti?

Boxer

Proxy alingment napraviti s dijagnostikom
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Mike20

Radio je zaključan na auto s kojim je tvornički došao, tak da ništa s toga.
Jedino preprogramiranje eeproma u radiju

vlatko11

Citat: Mike20  u 06 Travanj 2017, 07:57:02
Radio je zaključan na auto s kojim je tvornički došao, tak da ništa s toga.
Jedino preprogramiranje eeproma u radiju

To je jedino rješenje. Radio sam to na svom bivšem puntu mk2. Nesjećam se više tko mi je to odradio (bio sam slao nekom liku u Zg) Sve u svemu dobro mi naplatio za tu lovu sam onda mogao kupit novi radio srednje žalosti. Ali zato je sjeo ko budali šamar a i kvalitet zvuka i prijem su bili za 5. Tako da je omjer uloženo-dobiveno na pozitivnoj strani.

brzy

Hvala na odgovorima. Sreća nisam kupio taj radio. Znači samo trebam pronači radio koji je otključan i to je sve?
JOš mi je bilo čudno što lik koji ga prodaje je rekao da inače šalje radije na dekodiravanje, a ovaj kao netreba jer je dobio kod s istim., jedino što kod ništa ne vrijedi ako ga nemožeš ukucati.
Ništa, tražim drugi original radio.

Mike20

Niti jedan originalni nije otključan, Treba ga dati na reprogramiranje, neke je lakše, neka teže složiti pa su takve i cijene.
Evo ti još jedan primjer, imao sam u ponudi za Bravo 2 originalni 2 din radio s navigacijom za 1000kn. Al nitko živ ga nije znao otključati

Jedno je onaj 4veroznamenkasti kod, a drugo je hardwerski kod ili točnije VIN lock. Neki imaju i 3 razine kodiranja

brzy

Ima navodno par ljudi u ZG što mogu dekodirat radio..budem tražio po oglasima al prije kupnje isprobavam..