G.P. 1 .2 mjenjač se

Autor tupi kut, 05 Lipanj 2017, 01:15:29

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

tupi kut

Zadnjih 10 dana problemi sa mjenjačem,čudni zvukovi tijekom vožnje koji prestanu kada stisnem kvačilo.Kada stoji na mjestu ne čuje se.Korpa ili mjenjač???Ako je mjenjač mogu li ubaciti neki sa 6 brzina
miki ZD

tupi kut

Dakle mjenjač zvoni.....u rikverc ide kada se onaj prsten povuče na ručici pa me zanima jel to opelov mjenjač.
miki ZD

Stilo M

Bez odlaska mehanicaru se nece nista otkrit
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

tupi kut

Bio sam ...sutra ga idem mijenjati,nego me zanima da li je taj mjenjač opelov ili fiatov
miki ZD

topolino

Ako je na prsten i rikverc na mjestu prve onda je opelov, ako je rikverc normalan sa prstenom za povuci to je fiatov. Jer da se nerade dva razlicita mjenjaca ovako imas dva mjenjaca (5/6 brzina) koje razlikuje zadnji poklopac i "nesto" (pitanje je ima li 5 brzinac dovoljno mjesta za 6. brzinu) duze osovine. Punto mk1 je imao radi 6 brzine na svim mjenjacima za fire motor da moras stisnuti rucicu mjenjaca u pod da ubacis u rikverc.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

franjo-fritz

1.2 ima 5 brzina i fiat mjenjac identican mk2
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

tupi kut

promjenjeni ležajevi i peglaj dalje
miki ZD