GP: automatska klima

Autor Multijet, 16 Srpanj 2017, 19:18:57

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Multijet

Pozdrav
Već sam pisao u temi od brava II, ali mi treba pomoć.
Zna li itko, ima li ili zna li gdje ima kakva slika kutije klima ureÄ'aja na GP-u na kojoj bi se vidjelo gdje su motori za pogon klapni i koji motor je za koju klapnu
Kod mene je denso klima i motori
0989739290

Memphis


Multijet

Ja ne mogu vidjeti to što me zanima. Ako možeš poslati poveznicu ili sliku, može i na PM, bio bi zahvalan
LP
0989739290

Michael

Mislim da na EPERU nema dijagrama za novije automobile, konkretno Bravo 2. Ja sam pregledao na novijoj stranici da li ima slika kutije klime sa više detalja, ali nažalost nema. Samo je slika kompletne kutije, bez ikakvih detalja.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)

Multijet

Riješio problem automatske klime.
Fiat i struja!

0989739290

topolino

ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Multijet

Da, nagorene žice, stopice na štampanoj pločici reostata se odlemile i zapekao relej u otvorenom položaju
0989739290

Mike20

Provjeri zašto je tolika struja išla kroz te elemente da su se pregrijavali, može biti i do lošeg spoja mase,

topolino

Los spoj. Ni prvi ni zadnji. Na puntu mk2b neradi zadnje svjetlo kako treba. Skinem ga dolje masa, konektor istopljeni, na istom puntu sam nedavno mjenjao glavnu zicu sa akumulatora na razvodnu kutiju. Struja je fiatu bolnka jos od sredine 80-tih.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Mike20

Pa eto, ja nikad tih problema s masama, 2 Tipa, 3 Punta, Marea, Stilo, Bravo.
Niti ostalih strujnih problema, da je nešto crklo tipa podizači, centralno itd
Ok poluge klapni ventilacije na Bravu su poznata stvar, al opet nije električni kvar, nego mehanički

Tooutman

Isto ko i HrÄ'a na opelu. Jbg loÅ¡ glas je loÅ¡ glas.
Brava 2001 godiÅ¡te, nikakvi problemi s strujom, a vozi većinom po polju znači drnkanje. Jedino mu  ne svijetli osvjeljenje na suvozačevom Å¡alteru za staklo. Na svojem takoÄ'er za sad nema problema, u 9 godini je. Osim Å¡to mijenjao na centralnoj zarulju nakon 3 godine. Kolega ima punto  mk2a, njemu se desilo da mu airbag zavjetlio zbog pada napona (auto mu stajao jedno vrijeme u garazi) i kolko znam desilo mu se 2 put slab kontakt na neki bobini. Tu razmislja da kupi druge bobine jer je kable zamjenio, a u biti tek kak ih je zamjenio jer se zapekli na svječke onda nakon x vremena je pocelo s tim problemom

S druge strane imam kolegu koji je vozio megana 2 i svaka 2 tjedna mjenjal zarulje na prednjim svjetilma, pa cijela centralna konzola nije svjetilla. Nakon toga kupio je prošle godine Hyundai IX20. I veli mi da ne postoji zaruljica koju nije zamjenio na njemu i trenutno mu *** suvozačev prekidač za prozor, dok s njegove strane radi.

Možda je jednostavno do čovjeka hahahah
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699