Gdje nabaviti rabljeno 3. stop svjetlo za GP - VŽ i okolica

Autor Dr.Grande, 14 Rujan 2017, 16:45:00

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Dr.Grande

Prilično mi je hitno budući da se tehnički bliži za koji dan, a moje trenutno ne radi pa ako zna netko za autootpad u VŽ ili okolici koji bi mogao imati GP za dijelove neka mi javi, može i MeÄ'imurje...sam da ne moram putem poÅ¡te čekati.

330kn je previše za novo.

Stilo M

Pa rastavi ga i slozi..
Najvjerojatnije su samo kontakti oksidirali
Ocekuj 150kn min da ce trazit za rabljeno
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

fakinzg

Hm,mozda ti ja mogu nabavit javim ti kasnije

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk


Dr.Grande

@Stilo M
Dečki u servisu su već probali počistiti kontakte i zamijeniti žaruljice, meÄ'utim uopće ne radi. Uopće nemam pojma kad je prestalo raditi jer ne pratim stanje..

@fakin
Može

Mike20

Pitaj Stanića u Trnovcu, a u Zg Kela u Trnavi ima sve živo za Fiate

Stilo M

Ako ce staro zavrsiti u smecu,biljezim se za njega
Za neku kemiju i pilanje ce posluziti :)
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

friga

Jesi siguran da je do svjetla? Znaju puknut kablovi u zadnjim vratima.


Sent from my iPhone using Tapatalk

fakinzg

cijena ti je 150 kn za to svijetlo ...

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk


Dr.Grande

Jučer došao po auto sa servisa i bio je taman mehaničar/električar koji inače radi na mom autu i uspio mi je spasiti kontakte na tom svjetlu i stavio nove žaruljice, tako da zasada radi i prošao tehnički bez problema.

Hvala vam za info, budem iskoristio za neke sljedeće kvarove jer onda zasada ne budem uzimao polovnu  :celebrate:

@fakinzg
To imaš nekog grandea za dijelove?

fakinzg

Citat: Dr.Grande  u 16 Rujan 2017, 08:41:26
Jučer došao po auto sa servisa i bio je taman mehaničar/električar koji inače radi na mom autu i uspio mi je spasiti kontakte na tom svjetlu i stavio nove žaruljice, tako da zasada radi i prošao tehnički bez problema.

Hvala vam za info, budem iskoristio za neke sljedeće kvarove jer onda zasada ne budem uzimao polovnu  :celebrate:

@fakinzg
To imaš nekog grandea za dijelove?
Imam covjeka koj ih ima par komada za dijelove ,sad ima i sportinga jednog

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk


Michael

Upravo sam vratio staro svjetlo na auto. Uglavnom, bolje da nisam nista dirao. Vidio sam da mi ne radi jedna od osam ubodnih zaruljica, pa sam odlucio skinuti i zamijeniti ju. Nakon 10 godina svjetlo je zrelo za zamijeniti, kompletno. Probao sam ocistiti kontakte, ali bezuspjesno. S time da je cijeli nosac ispucao i skoro je prepolovljeno.
Poslan mail Bertolu sa upitom za novo svjetlo, tako da niti ne planiram spasavati ovo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)

fakinzg

Citat: Michael  u 22 Studeni 2017, 15:52:46
Upravo sam vratio staro svjetlo na auto. Uglavnom, bolje da nisam nista dirao. Vidio sam da mi ne radi jedna od osam ubodnih zaruljica, pa sam odlucio skinuti i zamijeniti ju. Nakon 10 godina svjetlo je zrelo za zamijeniti, kompletno. Probao sam ocistiti kontakte, ali bezuspjesno. S time da je cijeli nosac ispucao i skoro je prepolovljeno.
Poslan mail Bertolu sa upitom za novo svjetlo, tako da niti ne planiram spasavati ovo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
0995930126

Evo ti broj od čovjeka za dijelove, sam reci da ti je dao dražen broj kaj ima crnog gp

Poslano sa mog VKY-L29 koristeći Tapatalk


Michael

Hvala na pomoći.
Već sam dobio ponudu, tako da narucujem novi. Biti će dobar za sljedecih 10 godina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)

fakinzg

Citat: Michael  u 22 Studeni 2017, 16:55:26
Hvala na pomoći.
Već sam dobio ponudu, tako da narucujem novi. Biti će dobar za sljedecih 10 godina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ništa..

Poslano sa mog VKY-L29 koristeći Tapatalk


Stilo M

Citat: Michael  u 22 Studeni 2017, 16:55:26
Hvala na pomoći.
Već sam dobio ponudu, tako da narucujem novi. Biti će dobar za sljedecih 10 godina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kolko je novi? Meni su sva sjenila unutra pocrnila
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001