Truli prag, kak to?

Autor pMarko, 07 Listopad 2017, 20:06:11

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Miha.

Reci to ovima kaj voze 156ice :rofl:
Ako si prvi vlasnik onda još imaš garanciju na lim.

Mike20

Možda si kupio auto koji je ovima u Lagermaxu ispao s kamiona kod preparkiravanja, pa su ga pokrpali. Ovo bijelo obrušeno meni stvarno liči na kit
Da je voda stajala nutra 10 godina da nije nikud istekla van, mislim da nebi tak strunulo.
Ja sam.svojega dodano zaštitio voskom u šupljine sve, skidao sam te čepove, plastike s.pragoa, al nisam našao ni točkice.
Daj stručnjaku da ti to pogleda.
Nema pravo na garanciju jer ds bi ju imao na lim, mora mislim, imati neke periodičke preglede lima i/ili obnove zaštite. Mislim bar.

jtd165

Jednom godisnje u ovlasteni servis da lupe pecat, u tom slucaju garancija na ruzinu je 12 godina po papirima sad da li ima sitnih slova ne znam.

venom

Prijatelj je imao sličnu situaciju sa mazdom 6, samo se radilo o blatobranu.
Nije servisiran u ovlaÅ¡tenom servisu nakon isteka garancije, ali su morali priznati jamstvo na hrÄ'u.
Servisiranje auta nema veze s hrÄ'om.
Raspitaj se, nemaš što izgubiti, a trošak je nemali.

Mike20

Ne radi se o servisiranju mehanike, nego potrebnim pregledima karoserije.
Mazde 6 su poznate po truljenju na dijelovima gdje ni današnji jugići ne trunu

M.P.

To je s.ranje, kakav je to auto kad treba nakon nekoliko godina pregledavat karoseriju ( nebitno sad dal je Alfa, Mazda ili Bmw ili Å¡tagod ).

Da kupim novi novcati auto i napravi rupu u pragu nakon 5g ili 7g , jer ja nisam pregledavao neke čepove, pa u more bi ga bacio i njega i onoga koga mi je prodao, pa nek ruzina do vječnosti