Stilo - kod navigacije

Autor danci1993, 04 Studeni 2017, 08:47:30

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

danci1993

Kupio bi navigaciju za stila pa me zanima gdje pise kod te iste navigacije ako auto ima sve papire, odkodiravanje je skupo ko dragi kamen pa bi rade nasao navigaciju sa tvornickim kodom i prebacio u svoj auto.

dinko1981

Kod bi trebao biti na nekakvom papiru u sklopu dokumentacije od navigacije, ali.... Originalna navigacija za sobom povlaci jos hrpu instalacije koju moras prebacit i koliko sam cuo nije jednostavna zadaca to stavit 100% u funkciju a ako i uspijes u tome imat ces zastarjelu sporu tehnologiju sa kartama koje nisu azurirane x godina a gotovo sve te navigacije imaju izlizane tipke pa nisu bas ni neka estetska pojava. Zasto ne neki aftermarket 2din uredjaj?

danci1993

Pa u principu zvao sam jednog covjeka koji kaze da sve ide bez problema, treba nabavit samo gps antenicu i taj kod da bi radilo kako treba, za tipkice vec nesto pregovaram da se repariraju sve na novo ukoliko ju uzmem, a vjerujem da sama navigacija povlaci podatke od kompa sto se tice potrosnje goriva i slicnih podataka, ne znam uz to sto jos ne bi valjalo.
A sto se tice multimedije 2din, osobno ju nikada necu staviti u stila jer sa onim plasticnim okvirom izgleda toliko nepotpuno, kao zena bez sisa i guzice odprilike.
Svaka informaciju u vezi navigacije je i vise nego dobrodosla.