Fiat Bravo 1.4 16V - kupovina

Autor mcquinn, 12 Studeni 2017, 23:52:12

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

mcquinn

Poštovani svi,
nudi mi se jedan Fiat Bravo 1.4 16V.
Naravno, nisam oduševljen motorom od 90KS i to mu je jedina boljka koju vidim.
Ima li tko od vas saznanja ili iskustva s tim motorom - da li je jako preslab ili samo preslab  :help:
Unaprijed hvala, Matija.

bubinho

nije za utrke, malo vise snage nebi skodilo... ovisi za kaj trebas auto... za vozit po gradu i vise nego dovoljno, potrosnja po gradu oko 9l

M.P.

Vozio ga u par navrata kad smo frendu kupovali auto ( i kupio ga je ). Auto ima 6 brzina, po autoputu je ekonomičan i ne dere se,  za grad ako si većinu vremena sam u autu sasvim dosta.  Vjerujem da se manjak snage osjeti jedino kod punog auta, i klime, i otvorene ceste, al jbg prilagodiÅ¡ se tome i nema divljanja.

Ako si nezahtjevan vozač i treba ti za normalnu vožnju uzmi ga, ako se i malo voliÅ¡ jače provozat, zaobiÄ'i i traži neÅ¡to jače.

Najbolje probaj , i osjeti auto dal ti paše il ne. Pusti testove, i specifikacije, to ništa ne govori, dok ne sjedneš za volan.

Mike20

Ak je cijena OK, uzmi. Al nemoj ni slučajno prije probati t-jeta  :haha7:

mcquinn

Meni uglavnom treba za grad...

Imam auto za troja vrata i malo dete...i sad pothitno moram nabaviti nešto za parom vrata više jer će mi žena polomiti kičmu dok malu trpa u auto.

Da je ostvarenje svih mojih snova - nije, ali razmislit ću.

Auto je 2012, mislim da je ona Bianco edicija, malo je vožen (manje od 50tkm). Generalno, auto je u top stanju, garažiran cijelo vrijeme.

Obzirom da nisam sa prijateljom pričao o cijeni, koja je po vama realna cijena za takav auto?


bubinho

mi smo svog prodali za cca 4800-4900 u 8.mjesecu... bio je 2008 godina s osnovnim paketom opreme i cca 100k km..

Mike20

Pa 6-7000 vrijedi, iako to bude uskoro 6. Godina star auto

M.P.

Frend kupio gorenavedenog, 2007., top stanje od 1. vlasnika, 90 i nešto sitno tisuća km - 35 keka ravno.

Auto izgleda i vozi se ko nov