Punto Mk2A duže vergla na hladnome

Autor Echo, 02 Prosinac 2017, 16:18:46

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

the-rider

pa ti vergla normalno ili sporije nego inace?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

topolino

Ajde se ti usuglasi sam sa sa sobom.
1. Pali odmah cim taknes kljuc
2. Pali nakon 2 sec verglanja
3. Vergla ga usporeno kao da je aku na izdisaju
4. Vergla normalno, ali nikako da upali.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Echo

A kako da ti opišem kad je svaki puta drukčije? Jednom kresne i upali odmah, drugi puta okrenem ključ i vergla par sekundi, duže nego što bi trebao.

the-rider

da se ponovim kad ocito ne citas, vergla normalnom brzinom ili sporije?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Echo

Ne mogu to procjeniti, ne znam razliku...

Mike20

Dok auto upali nakon verglanja koje traje 2-3 sekunde, sve je ok. Pa čak i da ponoviš dva verglanja od 2-3 sekunde, ipak je stari auto.
AKo želiš, repariraj anlaser, zamijeni kleme na akumulatoru koje izgledaju ko da su od tanke žice napravljene na tom autu, očisti spoj minusa sa akumulatora na spoj šasije, zamijeni pumpu goriva, obje bobine, kablove, očisti injektore i gas dalje.

Mislim da ne treba pretjerano filozofirati o tome, auto se ne popravlja prko foruma, otpeljaj ga k meštru, jer ak sam ne možeš procjeniti, svaki komentar je suvišan

Echo

Kleme sam stavio nove, očistio sam spoj minusa, pumpu goriva ne želim ni pitati koliko košta, bobine su nove, kablovi su novi, injektore još jedino nisam čisto, a anlaser nemam kad skidat prije kolektivnog jer mi auto treba svaki dan...

Mike20

ANlaser skini, očisti, zamijeni "pikse" na njemu, tj. dosjede osovine na kučište jer nema ležajeve. To ti je par kuna posla, a puno dobiš