Bravo 2 magle se stakla

Autor ferro54, 02 Ožujak 2018, 15:17:31

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

ferro54

Citat: Mike20  u 05 Ožujak 2018, 14:37:51
Tako je, ako je pukla poluga, ide lagano. Nemaš drugih klapni ispod šajbe.
Kad si zadnji put mijenjao filter kabine?
filter kabine je mijenjan negdje lani 11mj a i cist je jer sam ga vadio

ferro54

Na kraju klapa od recirkulacije je bila poluotvorena, bilo je tolko praha oko klape da je nisam ni vidio(vidi sliku). Uglavnom jutros vožnja na posao  kiÅ¡a, +6,vani vlaga a stakla u kabini suha. Thanks dečki sad sam sretan, jako me to zivciralo. Al čudno kad sam obavio self learning klime nije mi izbacilo greÅ¡ku, nema veze imam joÅ¡ par nedostataka za otkloniti pa će autic biti ok



Mike20

Javit će greÅ¡ku samo ako pukne poluga,  kad klapna doÄ'e u krajnji položaj i motorić se tada ne može viÅ¡e okretati, onda ecu registrira porast struje. Kad pukne poluga, on se slobodno okreće i to ecu prepozna

punto1976

pa di naÄ'e toliku praÅ¡inu??? jel klapna puknuta na kraju ili ne?

Mike20

Ak nije, čudno da nije. Komp je izračunao da mu je to krajnji položaj, pošto dalje ne ide, i tako je ostala

ferro54

Citat: punto1976  u 08 Ožujak 2018, 07:30:46
pa di naÄ'e toliku praÅ¡inu??? jel klapna puknuta na kraju ili ne?
laganim pritiskom prstom na klapnu se zatvara i tako ostaje,testirao sam i na max okretajima ventilatora, vjerovatno je pukla ona plastika koja od motora ide na klapnu, nisam je nasao nigdje odispod.
a puno praha ima jer je to vjerovatno razbijeno dosta vremena tako da je sav zrak tuda ulazio i vukao prasinu.
samo ne kuzim kako prijasnjim vlasnicima to nije smetalo

ferro54

Citat: Mike20  u 08 Ožujak 2018, 09:10:27
Ak nije, čudno da nije. Komp je izračunao da mu je to krajnji položaj, pošto dalje ne ide, i tako je ostala
kad nadem vremena cu tocno pogledat u cemu je rijec,vazno mi je da za sad da radi.
nego off topic si skidao kad tepih na krovu morao bi antenu mijenjat ili se isplati stavit onu koja ide na staklo?

Mike20

Pa Å¡to ti je s antenom da bi ju mijenjao?

AntonioK

Citat: Mike20  u 08 Ožujak 2018, 18:50:47
Pa Å¡to ti je s antenom da bi ju mijenjao?
Možda mu je  loÅ¡ prijem stanica  kao i kod mene

ferro54

Citat: Mike20  u 08 Ožujak 2018, 18:50:47
Pa Å¡to ti je s antenom da bi ju mijenjao?
Los prijem tj nikakav na krovu imam shark fin "kao"


Onda jučer perem auto i vidim to je samo komad plastike koji je otpao prilikom pranja kad od ispod ovo


Idiotizam, netko je razvalio antenu da bi stavio ono smeće na krov