Bravo 2009 god gubljenje rashladne tekucine

Autor Karlo1990, 20 Travanj 2018, 04:33:08

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Karlo1990

E ovako skuzio sam da mi negdje iz hladnjaka curi, pa sam odlucio da ulijem onu tekucinu za brtvljene pa me zanima gdje bih ja to mogao uliti jer mi na bocici pise da ne ide u onu posudu treba valjda direktno u hladnjak pa ako neko ima iskustva bio bih mu zahvalan :)

Mike20

Nikad nisam bio za te tekućine. Mislim da to nije zdravo za sustav hlaÄ'enja. Zamijeni hladnjak i amen. Ako negdje curi, znači da je za zamjenu

the-rider

samo nalijes u posudu, pusti to sta pise, na topal motor, pazi da te ne zalije voda kad skidas cep
ali slazem se sa mikeom, novi hladnjak i gas, ko zna sta ce ta tekucina napraviti unutra
jedan frend je nalio tu neku tekucinu pa je doslo ko da je nalio kilo majoneze u hladnjak, pet puta sam mu ispirao sistem, i jos je bilo toga unutra
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

gandi

Sonax tekicina za krpanje haladnjaka.
Sebi sam ju dva puta stavljao u tempru i jos u nekoliko auta. Nikad nikakvih problema nije bilo, svi vidljivi kanali od vode su bili cisti, punpa je bila cista nakon x godina od toga.
Ako ti ne gubi jako vodu mislim da stvarno nema smisla mijenjati cijeli hladnjak.

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

--->>>    click here      <<<---

Karlo1990

Ma ne curi previse to bi bilo zasad privremeno, gandi nadam se da je tako jer i ja imam sonax

Karlo1990

Ubacio sam nesto tekucine u posudu pustio da radi 15 min i sad cemo da vidimo oce biti sta

AntonioK

Citat: gandi  u 20 Travanj 2018, 08:06:54
Sonax tekicina za krpanje haladnjaka.
Sebi sam ju dva puta stavljao u tempru i jos u nekoliko auta. Nikad nikakvih problema nije bilo, svi vidljivi kanali od vode su bili cisti, punpa je bila cista nakon x godina od toga.
Ako ti ne gubi jako vodu mislim da stvarno nema smisla mijenjati cijeli hladnjak.

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
Ja isto imam pozitivnog iskustva što se tiče te tekučine za krpanje(za prvu ruku)

Karlo1990

Zasad je dobro ne curi vise, samo sad me opet brisaci *** ne vrate se u pravilan polozaj, ja bas izgleda nemam srece s novim autom