Kupovina Lancie Y

Autor Gillet, 22 Travanj 2018, 16:16:29

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

topolino

To imaju svi novi auti. Razlog tome jest da se motor teze ugasi ako si njezan sa kvacilom i da DMF manje dobi po piksni. Slicno imam ja na svom accentu 98'. Samo meni digne na 1000okr/min samo kada se pocnes kretati sa mjesta, a u brzini si sa stisnutim kvacilom.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Gillet

nekak mi se čini da lancia nema DMF..ipak je to samo 70 ks..

Danielg

twinair 0.9 ima DMF, ali nisam siguran za 1.2... Mislim da nema.

Poslano sa mog Power 3S koristeći Tapatalk


Mike20

Nema DMF.
Za ovo iskustvo s Prikratkim, niš čudno.
Ne treba se svaÄ'ati. Samo redovno dolaziti ak se i najmanji simptomi pojave.


Gillet

eto,,, nakon 6 godina i jedva 20 000 km propustil dihtung poklopca ventila,,ide ulje po motoru da je milina,,čitam da je to mana 1,2 motora, jerbo je poklopac od plastike ili od čega već,pa se lako deformira od temperature,,,malo me to ipak iznenadilo.. inače, sve drugo je ok,,,i da, svako malo nađemo na šofer šajbi ovo iz priloga...


Tooutman

20 k samo? Imamo doma 23 godine 1.2 ali 16v motor i cca 195 000 km i nikakvih problema. Dihtung nikad diran kao ni motor opcenito! taj 1.2 16v je po Marušiću lošiji motor nek 8V. Je mana ali 20 k definitivno malo km kao i godina. Osim ak ga žena konst drži u crvenom :)
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

Gillet

je, je ,u crvenom,,šalta čim se na displeju pojavi strelica shifft,, :formula:  :laughing-smiley-001:

Mike20

Ove cedulje sam našao pod brisačem Lancie i Fiata, vidim isti rukopis. :haha7:

Brtva poklopca se na tim Fire motorima mijenjala kod svake zamjene ulja  :haha7:

Dobro dok je poklopac ventila plastični, da nije i karter plastični  :haha7:

Gillet