Kupovina Lancie Y

Autor Gillet, 22 Travanj 2018, 16:16:29

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Gillet

pozz,,, spremamo se na kupnju navedenog autića,1,2 evo motor, gold oprema, nov,, nov sam na forumu i nemam apsolutno nikavih iskustava sa talijanima, osim sa Kampanjolom,,, svaki info o navedenom vozilu dobro došao, savjet,, preporuka,,,i da li je točna informacija da se ypsilon prestaje proizvoditi za koju godinu?ak je tak,, kak bum održaval ljutu pilu??? tnxxx :zbunj:

Multijet

Sa lanciom nemam iskustva,ali Mk1 Punto se prestao proizvoditi '99 a dijelova ima, tam da.....😎
0989739290

Multijet

Citat: Multijet  u 22 Travanj 2018, 21:22:00
Sa lanciom nemam iskustva,ali Mk1 Punto se prestao proizvoditi '99 a dijelova ima, tam da.....😎

Navodno je taj auto sličan puntu mk2b
0989739290

Mike20

Da, baza je Punto, ovjes, kočnice, motori. Lancia je samo oblikovala karoseriju. Odličan autić, kvalitetnije sklepan od Punta, bolji materijali, izolacija itd.
Uglavnom, ako naletiš na očuvani primjerak poznate povijesti održavanja, uzimaj

Mike20

Sad skužio, da uzimaš novi. Koliko novaca za taj koji bi uzeo?

Gillet

81.000, Gold razina opreme

Mike20

Taj model je iz 2011. godine, krivo sam napisao, baza mu nije Punto, nego 500/nova Panda.

Osobno, puno novaca za mali auto.

IMaš auta do 3 godine starosti, pod garancijom, za tu lovu, sa daleko više mjesta, npr i20 je 15-20 cm duži auto i ima više mjesta.
Ali ako si tako odlučio i ak ti treba mali auto, dobar izbor

Gillet

to je auto za dragu,njoj se sviÄ'a jako,,mene tu nitko niÅ¡ ne pita:) auto je začuÄ'ujuće prostran za svoju klasu, i krcat opremom,,njoj bu ok,nadam se, dodiÅ¡nje prelazi ok 6 do 8000 km,,,sam se nadam da ne bum po servisima visel,,,

cicili

Imao sam prilike vozit stariji model i naspram punta 2 to je za barem klasu bolje opremljen i sastavljen auto, stvarno mi se svidio, novija ne moze bit gora pretpostavljam tako da ako je nova nova nije to ni puno para za nov auto takve kvalitete, a vjerujem da ima i opreme. sto se motora tice barem fiatov taj 1.2 je provjeren i dokazan  :smile:

Boxer

Hm, prastari auto koji se prodaje pod novi...ja bi dobro razmislio...
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

dinko1981

A sta bi reko za ladu nivu, osnova iz 60 i neke i jos uvjek se prodaje pod novo

Mike20

Ako je tak kak veliš, mislim da nemaš onda što previše razmišljati. Provjereni Fire motor, jeftino održavanje

Gillet


Boxer

Citat: dinko1981  u 23 Travanj 2018, 11:20:11
A sta bi reko za ladu nivu, osnova iz 60 i neke i jos uvjek se prodaje pod novo

Namjena, vozne osobine i sve ostalo kad je Niva u pitanju i ovaj navedeni auto nemaju nikakve zajedničke točke.

Meni je taj Y tipična talijanska prodaja muda pod bubrege, motor iz 89-e, mjenjač takoÄ'er zapakirani u auto konstruiran prije 15 godina. Korejci i mnogi drugi nude daleko viÅ¡e za iste pare. Kolega je kupovao takoÄ'er auto u toj klasi, birao je izmeÄ'u nje i 208 koji je bio na nekom popustu za 84500kn sa 1.2 PT benzincem i uzeo 208, za Lanciu je 208-ica tv u boji i tehnički, mehanički, vozno, potroÅ¡njom, materijalima, dizajnom... Ali ukusi se razlikuju kao i potrebe. Ja gledam laički s strane kupca koji gleda dobiti Å¡to viÅ¡e, Å¡to novije i Å¡to bolje za svoj novac. Za 5 godina prodat 208 i prodat Y će biti jaaaaaako velika razlika.  A tu su joÅ¡ brojni konkurenti iz Opela, Kie, Hyundaia, Renaulta i tako dalje...

Ali lova je tvoja, znaš što želiš i trebaš i najbolje je da odlučiš sam
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Mike20

Citat: Gillet  u 23 Travanj 2018, 09:40:29
to je auto za dragu,njoj se sviÄ'a jako,,mene tu nitko niÅ¡ ne pita:) auto je začuÄ'ujuće prostran za svoju klasu, i krcat opremom,,njoj bu ok,nadam se, dodiÅ¡nje prelazi ok 6 do 8000 km,,,sam se nadam da ne bum po servisima visel,,,

Eto, auto se budućoj vlasnici sviÄ'a, ima mjesta koliko treba.
P208 je ok samo izgledom i opremom, sve ostalo ne baš.

Ko i Alfa, ne kupuje se razumom  :haha7: