Punto 55 ugradnja serva?

Autor robert_zd, 19 Srpanj 2018, 10:33:46

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

robert_zd

Ako poslom budem morao do ZG ću baÅ¡ otići probat tog 55, a do tada tražim dalje sa servom autić  :ok1:

AntonioK

Robi,daj curi Bravo,a ti puntića :to:

Mike20

Ili mijenjaj auto ili curu, pošto je Punto daleko jeftiniji za održavanje, jelte...... :haha7:
Ovu kombinaciju koju sam spomenuo, dosta koriste na starim autima, najjednostavnije, dobiš servo koji ima regulaciju tvrdoće preko potenciometra, elektronika treba samo plus/minus i složiti prihvat na volan/osovinu volana. Daleko jeftinije nego druga servo letva, pa reparacija, pa servo pumpa, nove cijevi ak su stare loše, buši rupe na bloku, druga remenica za pumpu itd

AntonioK

Kad smo  več kod punta kako skinuti naslpn za glavu ?
Proba neide nikako :violent-smiley-043:

punto1976

pa ne bi trebao biti problem skinut naslon, ne znam jel punto ima da na jednoj vodilici moraš pritisnut kad hoćeš samo visinu štelat, a kad vadiš ima na drugoj vodilici isto osigurač koji treba pritisnuti.

punto1976

i kad smo već kod Punta ja predlažem uzet mk2, isto jeftin za održavat i da se za male novce naći.
Ja sam imao prije par godina mk1 i volan je bio baš katastrofa. možda je razlika od auta do auta i koje gume ima. ja sam gume nekad pumpao na 2,5 da bi bio lakše za motat, ali sam ga morao prodat jer ga žena nije mogla motat.
htio sam i servo stavit, ali na taj auto se ne isplati jer nije jednostavno i ima toga za napravit kako je i Mike napisao.

topolino

Mozda su bili i zahrdali lezajevi u kapama amortizera.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

robert_zd

Citat: AntonioK  u 20 Srpanj 2018, 11:19:51
Robi,daj curi Bravo,a ti puntića :to:

Nisam se ni ja učio na klasi auta kao bravo pa neće ni ona  :haha7: